polsatnews.pl - dyskusja ogólnapolsatnews.pl - dyskusja ogólnapolsatnews.pl - dyskusja ogólnapolsatnews.pl - dyskusja ogólna

polsatnews.pl - dyskusja ogólna

bardzo ważna osoba
20-11-2015 15:34

Ojejku. Jakby ta wiadomosc była na żółtym pasku, a tak to normalne
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-11-2015 15:48

Nie brońcie tej wpadki, bo nie wybronicie.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
20-11-2015 16:20

MN napisał(a):

Jak jedynką na takim portalu może być informacja o Kevinie w Polsacie? Przeraża mnie ten portal po raz kolejny.

A co w tym takiego przerażającego? Jak nawet kiedyś w "Wydarzeniach" specjalnie poświęcali czas na Kevina to nie wiem, czy ktoś mówił, że to było przerażające, a 1wydpl to wiadomo, że ogląda mnóstwo ludzi icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-11-2015 16:23

Ale czy to jest wiadomość dnia? Czy tvn24.pl umieściłby taką informację na jedynce?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
20-11-2015 16:32

Pewnie chcieli to po prostu wypromować, żeby jak najwięcej ludzi to zobaczyło, bo duży obrazek od razu rzuca się w oczy, a nie żeby to przepadło w gąszczu newsów, a sami pewnie nie traktują tego jako wiadomość dnia tylko jako taką ciekawostkę icon_wink
Awatar
przyjaciel strony
10-12-2015 21:06

Miałem nadzieję, że chociaż na polsatnews.pl umieszczane będą programy zaraz po ich emisji. Konkretnie mam na myśli programy 1wydpl :
"15:50", "Rozmowa...", główne wydanie "Wydarzeń" i "Gość..."
Mamy np. teraz godzinę 21.00, a żadnego z tych programów z dziś nie umieszczono ani na ipla, ani na polsatnews.pl
Nie każdy ma możliwość oglądania programu podczas emisji na żywo w ipla. A po co mi udostępnione jutro Wydarzenia z 18:50, skoro stają się bardzo często nieaktualne?

Druga sprawa to osobne zespoły dla polsatnews.pl, aplikacji IPLA i strony ipla.tv. Programy wszędzie udostępniane są w innym czasie. Nawet aplikacja i strona ipli w innym czasie publikują materiały. Czy to oznacza, że każdy z tych projektów działa zupełnie osobno? Czy nie lepiej połączyć zespoły?

Po trzecie: nigdzie nie publikuje się aktualnych wydań "Rozmowy...", choć w opisie przeczytać możemy, że "Program rozpoczyna się tuż po "Wydarzeniach 15:50" i jest ich publicystycznym uzupełnieniem. Występują w nim przedstawiciele ugrupowań partyjnych, którzy komentują bieżące wydarzenia. Odpowiadają na pytania prowadzącego Wydarzenia 15:50".
Edytowane przez Tomek3 dnia 10-12-2015 21:13
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-01-2016 16:41

No powiem Wam, że już się zaczyna icon_wink. Przesuwanie ludzi z redakcji internetowej do reporterowania icon_wink. Ale nie dziwi mnie to, skoro portal ma tak kiepskie wyniki.
MN dodał/a następującą grafikę:
osowski.jpg
Awatar
ekipa moderatorska
19-01-2016 18:38

Według mnie kanał pnhd powinien być dostępny na stronie polsatnews.pl aby każdy mógł oglądać jak nie ma dostępu do TV a nie tylko pokazują okazjonalne relacje na stronie internetowej.
Udostępnij ten temat