Polsat Boxing NightPolsat Boxing NightPolsat Boxing NightPolsat Boxing Night

Polsat Boxing Night

Awatar
ekipa moderatorska
07-09-2015 21:18

Nie znalazłem takiego tematu, a to przecież coroczne wydarzenie sportowe Polsatu.

Wydaje mi się, że tegoroczna gala może okazać się klapą finansową. Rok temu chciałem kupić bilety na galę z walką Szpilka - Adamek. Ale gdy się za tego zabrałem, to już nie było tych na które mógłbym sobie pozwolić. Potem kupiłem PPV i nie żałowałem wydanych pieniędzy, bo gala była świetna.

Z obecną edycją jest problem. Zostały trzy tygodnie do gali, a biletów do kupienia jest mnóstwo (a ceny są niższe niż rok temu w Krakowie). Rozpiska gali jest słaba i nie zainteresują nią wielu widzów. Widać, że ostatnio zdecydowanie zwiększyli promocję sprzedaży biletów, były nawet reklamy w telewizji. Dzisiaj Adamek i Saleta mają być studiu przy meczu Polska - Gibraltar. Robią wszystko co mogą. Ale to wiele nie zmieni, bo po prostu zapowiedziane walki są słabe, a szczególnie walka wieczoru.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-09-2015 16:18

Mało jakoś słychać o tej gali, poza serwisami sportowymi. No plus wczoraj ta pokazówka na płycie stadionu icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
09-09-2015 12:36

Witam, wiadomo coś na temat kiedy rozpocznie się sprzedaż gali Polsat Boxing Night w PPV Cyfrowym Polsacie?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-09-2015 12:48

Pewnie 3-4 dni przed galą Polsat Boxing Night czyli w okolicach 21 września.
wkręcam się
14-09-2015 20:07

40 zl , naprawde kupujecie to?
Awatar
ważna osoba
14-09-2015 20:51

piter456 napisał(a):

40 zl , naprawde kupujecie to?

Znajdą się tacy co na pewno kupią. icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-05-2021 18:55

Polsat Boxing Night w nowej odsłonie.

Dziesiąta edycja gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 14 maja, zapoczątkuje nową jakość na polskiej scenie pięściarskiej. Najwyższy poziom produkcji telewizyjnej będzie iść w parze z troską o sportowy rozwój profesjonalnych zawodników, odbudową krajowego boksu olimpijskiego oraz dbałością o najwyższe sportowe emocje serwowane kibicom. Gwarantem tych wszystkich wartości będzie nowy podmiot: Polsat Boxing Promotions. (...)


Polsat Boxing Night w nowej odsłonie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-10-2021 15:19

Tydzień przed swoim występem na Polsat Boxing Night 11, Steve „USS” Cunningham zgłosił kontuzję barku uniemożliwiającą występ w Gliwicach. Amerykanina, w walce wieczoru przeciwko Nikodemowi Jeżewskiemu, zastąpi Francuz Samuel Kadje.

Zmiana w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night
Udostępnij ten temat