Polsat Box Go - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-06-2016 10:30

To jest ich stała regułka. Mam z pół skrzynki takich odpowiedzi.

Informujemy, że nie zarejestrowaliśmy opisanego problemu na komputerze PC.

Uprzejmie informujemy, że przyczyny zacinania się odtwarzania materiałów wideo w IPLI mogą być następujące:

Zbyt słabe łącze internetowe.
Do korzystania z IPLI wymagane jest stałe łącze o przepustowości min. 2 mbit/s
Test prędkości łącza można wykonać w aplikacji IPLA: Pomoc -> Testuj mój komputer lub np. na stronie www.speedtest.pl.

Powodem zacięć może być korzystanie z łącza bezprzewodowego.
Proszę również zamknąć programy, które korzystają z łącza internetowego (jak np. komunikatory czy programy do ściągania danych).
Awatar
bardzo ważna osoba
13-06-2016 10:45

Kto tam pracuje icon_surprised zamiast pomóc to takim mailem śmieją się w twarz dla klienta.
A tak na marginesie to strona speed test nie daje rzetelnych wyników.
A z tym "powodem zacięcie może być korzystanie z łączą bezprzewodowego" icon_lol bez komentarza. Ciekawe jak by odpisali na takiego E maila
Posiadam internet w plusie. LTE. Czyli powyżej 50 mb/s posiadam również pełny limit. Wszystkie programy które korzystają z internetu zostały wyłączone. Niestety nadal nic. Co mam zrobić ?


Czy na takie coś też posiadają "formułkę" czy może jednak pomogą ? icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-12-2016 17:58

Pewności nie mam, ale do ipli dołączyły chyba dwa kanały: Nat Geo i Nat Geo Wild icon_green
rozkręcam się
03-12-2016 11:33

Witam!
Mam problem z korzystaniem z go.cyfrowypolsat.pl na laptopie.Problemem jest to ze kazde wejscie powoduje przypisanie urzadzenia z ktorego korzystam jako nowego, a korzystam ciagle z tego samego laptopa i po 2 wejsciu pojawia sie komunikat"przekroczony limit urzadzen".Usuniecie urzadzenia w ICOK niewiele daje bo nastepne wejscie i znowu przekroczony limit urzadzen, a usnac urzadzenie mozna dopiero po tygodniu.
Ktos ma pomysl , jak korzystac czesciej niz raz dziennie i tylko raz w tygodniu?
Pozdrawiam S.K
Awatar
piszę coraz więcej
29-04-2017 16:20

IPLA z darmowymi filmami na majówkę: "Do 7 maja filmy takie jak: "Baby są jakieś inne", "Tylko Ciebie chcę", "Dino mama" czy "Wyspa dinozaura", będą oferowane w IPLI bezpłatnie."

http://tvpolsat.i...dmore=8872
rozkręcam się
30-08-2017 21:53

IPLA zrezygnowała z emisji przedpremier seriali Polsatu. Taką wiadomość na Facebooku dostał jeden z użytkowników forum o "Świecie według Kiepskich".
rozkręcam się
31-08-2017 17:40

Poprawka - nie zrezygnowali jednak, tylko wrócili do płatnych prapremier.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-08-2017 19:14

To jest za darmo w pakiecie IPLA PLUS.
Udostępnij ten temat