Polsat Box Go - dyskusja ogólna

Awatar
bardzo ważna osoba
18-03-2018 21:51

Nowa odsłona Ipli jest beznadziejna. Co chwilę przerywa podczas oglądania.
Awatar
bardzo ważna osoba
18-03-2018 23:45

Na iOS tym bardziej. Zawsze po zakończeniu odcinka miałem wybór kliknięcia następnego lub innych propozycji. Teraz? Pojawia się okienko do kliknięcia następnego przy napisach końcowych. Natomiast opcji automatycznego odtwarzania następnego, jak to było kiedyś, nie ma.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-10-2018 21:51

Wam też tak ipla przerywa? Nie całe dwie godziny mi zajęły obejrzenie 44 minutowego odcinka W rytmie serca.
Awatar
wkręcam się
27-10-2018 20:02

witam, mam problem i nic nie znajduję w necie na ten temat. Otóz od kilku dni nie mogę korzystać z Ipla (CP GO) na dekoderze (HD3000) : pojawia się komunikat : "1b-1710 błąd połączenia". Dekoder jest podłączony przez ethernet, dotąd wszystko działało bez zarzutu. Co dziwniejsze, na tym samym dekoderze mam dostęp do HBO GO i mogę oglądać bez zadnego problemu. Natomiast zalezy mi na IPLA zeby móc obejrzeć parę przegapionych odcinków. Robiłem juz reset sieci, zmianę kalbla ethernetowego, IP raz ręcznie, raz na DHCP - i nic nie pomaga. Jakieś podpowiedzi? z góry bardzo dziękuję za pomoc
Awatar
bardzo ważna osoba
27-02-2019 12:27

Dziś o 19 będzie można oglądać na Ipli koncert Artyści Przeciw Nienawiści.
bardzo ważna osoba
27-02-2019 12:38

A podobno koncert miały transmitować trzy największe stacje telewizyjne tj Polsat TVN i któryś z kanałów TVP czemu to nie wyszło?
Awatar
bardzo ważna osoba
27-02-2019 15:11

Nie wiem. Ale Doda na początku mówiła, że albo trzy stacje, albo żadna. Więc któraś ze stacji nie była zainteresowana.
Awatar
bardzo ważna osoba
27-02-2019 16:34

Doda w rozmowie ze mną, czyli z IPLĄ, powiedziała już kilka dni temu, że koncert będzie można oglądać na żywo. Nie jest powiedziane wprost, że na IPLI, ale o to jej chodziło. Wywiad poza tym wisi na IPLI od poniedziałku icon_smile
Zapraszam: https://www.ipla....da7695e38f
Udostępnij ten temat