Polsat Box Go - dyskusja ogólna

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-06-2021 14:02

Już w piątek, 11 czerwca br. użytkownicy serwisu rozrywki internetowej IPLA oraz portalu Interia.pl będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowego, codziennego programu na żywo – „Strefa Euro 12:00”. Nowy format będzie poświęcony piłkarskim rozgrywkom i emocjom związanym z kibicowaniem naszej drużynie. Poprowadzi go dziennikarka Polsatu Sport Paulina Czarnota-Bojarska.


„Strefa Euro 12:00” – nowy program sportowy produkcji IPLI
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-07-2021 12:22

„Zwierzostan” – nowy, własny program dokumentalno-przyrodniczy IPLI.
„Zwierzostan” – nowy, własny program dokumentalno-przyrodniczy IPLI
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-07-2021 14:54

Grupa Polsat Plus planuje zrezygnować z dwóch kluczowych marek: serwisu streamingowego - IPLA oraz platformy satelitarnej, IPTV i OTT - Cyfrowy Polsat.


Marki Cyfrowy Polsat i IPLA znikną z rynku?
Awatar
ekipa moderatorska
23-07-2021 16:08

Ipla od lat wymaga gruntownych zmian. Usługa jest bogata w treści, ale przestarzała, a dodatkowo nazwa z niczym się nie kojarzy. Jeżeli wraz ze zmianą nazwy pojawią się również zmiany w funkcjonowaniu na wzór innych serwisów streamingowych to będzie dobrze.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-07-2021 15:12

Wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi w serwisach Grupy Polsat Plus. Specjalny pakiet w Polsat Box GO.
Wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi w serwisach Grupy Polsat Plus. Specjalny pakiet w Polsat Box GO
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
bardzo ważna osoba
21-08-2021 22:22

Dzisiaj chciałem obejrzeć jeden z programów rozrywkowych ale niestety nie mogłem bo wyświetliła mi się taki komunikat " materiał dostępny tylko dla abonentów pakietu katalog L OTT myślałem że archiwalne programy Polsatu są na ipli za darmo co mam zrobić aby korzystać z tego serwisu bez ograniczeń bo dla mnie to dziwna sytuacja jest
Awatar
ekipa moderatorska
22-08-2021 11:02

Wejść na Polsat GO, tam wszystko jest. Ipla się zmieni w Polsat BOX GO i będzie płatna.
Udostępnij ten temat