Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-11-2021 19:52

„Zapukaj do moich drzwi” od 15 listopada w Telewizji WP.
„Zapukaj do moich drzwi” od 15 listopada w Telewizji WP
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-02-2022 11:41

W drugiej połowie marca 2022 roku zaplanowana jest premiera nowego serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” w Telewizji WP. To pierwszy format telewizyjny, który pokazuje nie tylko pracę policjantów, ale też kulisy ich życia prywatnego.

„Policjanci z sąsiedztwa” od marca w Telewizji WP
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-03-2022 18:33

Telewizja WP przygotowała nową oprawę antenową. Jej premiera zaplanowana jest na piątek, 11 marca 2022 r. Zmianą objęta została przede wszystkim kolorystyka.

Telewizja WP z nową oprawą graficzną [WIDEO]
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-07-2022 11:43

22 września w Telewizji WP odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”. Na widzów czekają nowe miasta, nowi funkcjonariusze policji i nowe interwencje.

Trwają nagrania drugiego sezonu „Policjantów z sąsiedztwa”. Premiera we wrześniu w Telewizji WP
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-08-2022 17:47

W najbliższą niedzielę w Telewizji WP premiera najnowszej edycji programu „Mam Talent Ameryka”, w której udział bierze Sara James.

Edycja „Mam Talent Ameryka” z Sarą James w Telewizji WP od 7 sierpnia
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
25-08-2022 18:54

W niedzielę, 28 sierpnia o godzinie 19:50 Telewizja WP nada półfinał programu „Mam Talent Ameryka”, w którym z ostatnim numerem startowym wystąpiła Sara James.

„Mam Talent Ameryka” w Telewizji WP. Sara James walczy o finał
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-03-2023 12:18

Jej głównym przekazem jest hasło „Odkryj Telewizję WP”. Spot jest połączony z promocją wiosennej ramówki. Ma na celu przybliżenie stacji nowym widzom. W spocie wykorzystano utwór “Daj mi znać” Oskara Cymsa.

Nowa kampania wizerunkowa Telewizji WP. Zobacz spot
Udostępnij ten temat