Dekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVRDekoder EVOBOX PVR

Dekoder EVOBOX PVR

Awatar
rozkręcam się
05-07-2019 14:40

Wczoraj zostało zainstalowane nowe oprogramowanie w dekoderze v 3.1.1.
Jednak w dalszym ciągu występuje brak prędkości przewijania w przód 8x podczas odtwarzania nagrania.
Prędkości przewijania do przodu: 4x, 16x, 32x, 64x.
Prędkości przewijania do tyłu: 4x, 8x, 16x, 32x, 64x.
Awatar
rozkręcam się
22-07-2019 19:52

Dzisiaj zostało zainstalowane nowe oprogramowanie w dekoderze v 3.2 .
Awatar
rozkręcam się
15-09-2019 13:35

Dzisiaj stwierdziłem iż po kolejnej aktualizacji softu dekodera przestała działać prawidłowo funkcja włączania listy "Ulubione" przyciskiem pilota. po naciśnięciu tego przycisku wyświetlona zostaje bieżąca lista np "Wszystkie". Wcześniej zgłaszała się lista "Ulubione". icon_surprised
bardzo ważna osoba
15-09-2019 14:25

Mam takie pytanie ponieważ wymieniam całą instalację antenową nowy talerz będzie zamontowany w innym miejscu ale stary dalej będzie wisiał na swoim miejscu i pytanie jest takie czy jak podłącze do dekodera jeden kabel od nowej anteny a drugi z tej starej anteny to będę mógł w pełni korzystać z możliwości dekodera Evobox PVR czy dwa kable muszą być podłączone z jednego talerza ? jak to jest ?
Awatar
ekipa moderatorska
15-09-2019 15:41

Jesli obydwie anteny ustawione sa na Hot Birda 13E to nie ma to znaczenia. Osobiscie do nowej anteny polecałbym założyć konwenter unicable. Wtedy wystarczy Ci jeden przewod z anteny.
bardzo ważna osoba
15-09-2019 17:12

Stary talerz jest zamontowany tak aby można było odbierać kanały CP tzn Hot Bird 13 E nowy również będzie zamontowany tak samo jak stary dzięki za odpowiedź icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
15-09-2019 18:26

Rozważ zamontowanie konwentera unicable +kilka wyjść zwykłych"legacy" po co Ci tyle przewodów. icon_wink
Awatar
rozkręcam się
02-04-2020 17:48

W moim dekoderze po ostatniej aktualizacji softu do wersji 3.3.1 zauważyłem że iż dekoder po odtworzeniu fragmentu nagrania z dysku nie "pamięta" czasu do którego został odtworzony ten fragment jeśli wyjdzie się z funkcji "PVR". Do tej pory ta funkcja działała bezbłędnie. Nie pomaga reset napięciowy dekodera ani przywrócenie ustawień fabrycznych.
Udostępnij ten temat