Super Polsat

Awatar
bardzo ważna osoba
15-11-2016 11:07

Tak myślałem, że psn1006 jednak nie zostanie wycofany icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-11-2016 13:00

Ja również to przewidziałem. Oby teraz jak najszybciej ruszyli z PSN w jakości HD i oby jeszcze dało się zrobić tak, żeby Polsat Sport News był na wyłączność w 1cpn1 (bo to podobna sprawa do wcześniej wspomnianej Eski TV, że była na liście w CP a po zmianie na 8TV już nie ma, więc może odpowiednio tak samo będzie z Super Polsatem) icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
16-11-2016 18:19

Bycie na wyłączność to gwóźdź do trumny, chyba że ma się zapewnione finansowanie z opłat abonamentowych - dla kanałów żyjących głównie z reklam to szaleństwo
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-11-2016 18:30

To niby czemu Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight są na wyłączność, może zaraz nagle się okaże, że to błąd?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-11-2016 18:32

Kanał będzie od początku budował zasięg, więc może być dystrybuowany w modelu płatnym, tak jak Polsat Sport i Polsat Sport Extra.
Awatar
przyjaciel strony
16-11-2016 20:05

przemekp napisał(a):

To niby czemu Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight są na wyłączność, może zaraz nagle się okaże, że to błąd?



Ale o jakiej wyłączności mowa? Satelitarnej? No bo Polsat sobie tak wydumał, że musi mieć coś czego nie ma konkurencja , takie pseudopremium, którego prawdziwa siła tkwiła w sukcesach naszych sportowców. Tylko sukcesy się skończyły, praw się trochę straciło i jedynie przy życiu trzymają okazjonalne mecze reprezentacji
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
16-11-2016 20:16

No a o jakiej? To chyba oczywista oczywistość, że tylko satelitarnej. Gdyby nie te wyłączności to CP nie miałby szans z nc+ przez to, że oni mają dużo więcej kanałów - notabene na wyłączność, więc tak samo powinieneś oceniać nc+, o ile nie mocniej icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-12-2016 00:21

Super Polsat rusza 2 stycznia icon_smile

http://www.naziem...w-ofercie/
Udostępnij ten temat