Kanały Polsat Volleyball

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
29-08-2014 22:06

Wedlug ramówek na stronie Cyfrowego Polsatu, Polsat Volleyball 1 oczywiście już od jutra będzie nadawał od godziny 13:00 - wyruszą z meczem Memoriału Wagnera icon_wink Pozostałe kanały - Volleyball 2,3,4 wystartują pojutrze, chociaż myślę, że niepotrzebnie Polsat Volleyball 3 i 4 zaczynają emisję w niedzielę, skoro i tak do 6 września będą pokazywać powtórki icon_wink Ten ostatni rozpocznie w niedzielny wieczór dopiero emisję - i tak jak każdy z kanałów od meczu Polska vs Serbia icon_green
Ramówki:
:vol 1
:vol 2
:vol 3
:vol 4
Awatar
bardzo ważna osoba
30-08-2014 00:00

Postanowiłem zebrać wszystkie znane nam informacje o dostępności kanałów POLSAT Volleyball u operatorów satelitarnych, kablowych oraz IPTV wraz z wyszczególnionymi cenami za uzyskanie dostępu.

[center]
i.imgur.com/ZUReBLv.png

kliknij, aby powiększyć[/center]
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-08-2014 00:09

RS napisał(a):

Wedlug ramówek na stronie Cyfrowego Polsatu, Polsat Volleyball 1 oczywiście już od jutra będzie nadawał od godziny 13:00 - wyruszą z meczem Memoriału Wagnera icon_wink Pozostałe kanały - Volleyball 2,3,4 wystartują pojutrze, chociaż myślę, że niepotrzebnie Polsat Volleyball 3 i 4 zaczynają emisję w niedzielę, skoro i tak do 6 września będą pokazywać powtórki icon_wink Ten ostatni rozpocznie w niedzielny wieczór dopiero emisję - i tak jak każdy z kanałów od meczu Polska vs Serbia icon_green
Ramówki:
:vol 1
:vol 2
:vol 3
:vol 4


Było już o tym w serwisie: http://www.tvpols...dmore=6395
Powtórki po to, że nie każdy będzie mógł obejrzeć każdy mecz icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
30-08-2014 00:18

Emil napisał(a):

Postanowiłem zebrać wszystkie znane nam informacje o dostępności kanałów POLSAT Volleyball u operatorów satelitarnych, kablowych oraz IPTV wraz z wyszczególnionymi cenami za uzyskanie dostępu.

[center]
i.imgur.com/ZUReBLv.png

kliknij, aby powiększyć[/center]

Zaskoczyła mnie cena 1cpn1. Ja w życiu takiej ceny nie spłacę icon_lol
Awatar
bardzo ważna osoba
30-08-2014 01:00

POLSAT odświeżył grafikę, na której są wymienieni operatorzy oferujący te kanały, w jednej z reklam.

[center]
i.imgur.com/Hj1fdDW.jpg
[/center]

Jakiś czas temu pisałem o tym, że powinni do tego dołączyć logo nc+ i dodali, a nawet dołączono jeszcze logotyp Cyfrowego Polsatu.
icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
30-08-2014 01:06

Widzisz, to Twoja zasługa icon_green Nie no, co do tej grafiki, to myślę, że powinno być też na niej logo Netii, bo to dosyć znany operator icon_smile
Awatar
ważna osoba
30-08-2014 10:37

Emil napisał(a):

Najlepsze jest to, że spośród tych 168 rynków, to znamy tylko JEDNEGO (!) zagranicznego nadawcę (Rai Sport / Włochy), który również będzie transmitował 2014 FIVB Volleyball Men's World Championship. Po prostu świetnie.
icon_wink


Tutaj masz listę nadawców zagranicy : http://poland2014...asters.pdf icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
30-08-2014 11:04

Czy obecne pozycje kanałów Volleyball są już ostateczne??
Udostępnij ten temat