Test serwisu tvpolsat.infoTest serwisu tvpolsat.infoTest serwisu tvpolsat.infoTest serwisu tvpolsat.info

Test serwisu tvpolsat.info

Awatar
oficjalny przedstawiciel
10-05-2016 16:22

Dzień dobry drodzy użytkownicy
Otóż niedługo powstanie blog który ma na celu testowanie serwisów. Tvpolsat.info, light, forum. Ten serwis jest pierwszym serwisem testowanym przez moją nową ekipę. Na razie nasze strony są w fazie testów. Będę was jak i waszego szefa informował na bieżąco.
Pozdrawiamy icon_smile

ps. Posty które mogły być uznane za wulgarne zostały napisany specjalne w celu sprawdzenia reakcji administratorów. Z góry przepraszamy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-05-2016 16:29

To drodzy testujcie i czekamy na recenzję naszego serwisu, mam nadzieję, że chociaż troszeczkę pozytywną icon_wink.
Awatar
oficjalny przedstawiciel
10-05-2016 16:34

Strona jak najbardziej na plus. Zabawy, obstaw, quizy ale przede wszystkim miła atmosfera icon_smile. Wiecej dowiecie się już wkrótce icon_wink
Awatar
oficjalny przedstawiciel
14-05-2016 19:42

Drodzy użytkownicy
Chciałbym aby kilka osób odpowiedziała na kilka pytań dotyczącego tvpolsat.info icon_smile
Chciałbym aby wypowiedzieli się użytkownicy jak i administracja czy moderatorzy icon_smile Im was więcej, tym lepiej.
Proszę zgłaszać się w tym temacie lub poprzez pw, bym mógł wysłać zestaw pytań icon_smile
Zapraszam serdecznie i liczę na pomoc icon_smile
Pozdrawiam
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
14-05-2016 19:58

Wysyłaj śmiało PW icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
14-05-2016 20:10

Do mnie możesz wysyłać icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
14-05-2016 20:17

Proszę o wysłanie pytań icon_green
Awatar
stały bywalec
14-05-2016 20:40

Do mnie również icon_smile
Udostępnij ten temat