Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+Moduł CI/CI+

Moduł CI/CI+

rozkręcam się
20-02-2013 19:57

Witam

No niestety ja mam Sony więc chyba niekompatybilna lista, ale gdybyś chciał pomanipulować w komputerze listą kanałów to są programy do tego nawet Samsung ma więcej niż Sony http://www.chip.d...13308.html poniżej jeszcze kilka.

Mam też pytanie odnośnie CAM CI+ czy Samsung ma może dedykowanego satelitę Cyfrowego Polsatu bo miałem możliwość sparawdzać moduł na LG LM620S i tam jest skanowanie, układa oczywiście kanały jak na dekoderach i nie ma problemu z modułem, kanały ładnie się ładują. Tylko że nigdzie nie uzyskałem od nikogo odpowiedzi jak moduł na Sony współpracuje bo u mnie ciągle "ruletka" jedne ładnie się ładują inne nie chcą tylko wyciągnięcie modułu ponowne włożenie odkodowuje te które przedtem nie chciały załadować się.A dziś serwis Sony wziął TV do sprawdzenia, no i za tydzień dowiem się kto tu winien Sony czy Polsat, a może po połowie. wink
wkręcam się
22-03-2013 16:12

Witam. Dekoder Echostar DSB717 dosłownie zrujnował mi życiowe rusztowanie! Na szczęście umowa kończy się za 3 miesiące. Nabyłem odbiornik Topfield 7700HSCI który czyta wszystkie moduły bez najmniejszych problemów. Mam teraz takie pytania:
1. czy jest szansa już dziś przedłużyć umowę (mam pakiet mini 14,90zł)
2. czy do takiego abonamentu mogę dostać moduł za 1zł?? i oddać Echostara?

Znam kilka języków, potrzebuję sprzętu który posiada diseq na 6 satelitów! Echostar niestety gryzie się z diseq 2.0

Może mi ktoś powiedzieć jak działa taki moduł?? Chodzi o listę programów! Czy mogę ją sobie dowolnie programować - kolejność itp. czy też jest z góry przez Polsat nakładana???
wkręcam się
16-04-2013 00:27

arcyzakala napisał(a):

I mam jeszcze drugie pytanie, posiada ktoś może jakąś w miarę aktualną listę kanałów możliwych to zaimportowania?

Edit:
Już sobie z tym poradziłem, tzn. z kontrolą rodzicielską, teraz potrzebuję jeśli by ktoś miał aktualną listę kanałów w formacie scm.


Proponuję użyć świetnego do tego typu operacji, programu "czSCMedytor". do edycji listy kanałów w TV samsung
Używam go u teścia. Chwilę zajmuje poznanie go, ale jak już go poznasz to późniejsze poukładanie kanałów zajmie ci max 3 minuty.
wkręcam się
28-07-2013 12:56

Czy telewizor Samsung UE40ES6800 obsłuży moduł CAM z Cyfrowego Polsatu?
Awatar
ekipa moderatorska
28-07-2013 15:59

UE40ES6800 współpracuje z modułem cam CP CI+. Listę z kanałami znajdziesz na forum.
wkręcam się
08-09-2013 19:53

Mogę potwierdzić, że ES6710 obsługuje moduł CP. Kanały po wyłączeniu kontroli rodzicielskiej przełączają się szybciej niż w nie jednym tunerze stacjonarnym.
wkręcam się
13-10-2013 00:07

Witam serdecznie wszystkich, mój pierwszy post!
Chciałbym kupić stary moduł CI, najlepiej ten w wersji prepaid z dostępm do Familijnego któy kosztował wtedy 199 zł.
Czy jest to jeszcze możliwe?
Awatar
przyjaciel strony
20-01-2014 21:36

Witam mam taką podpowiedź dla osób co posiadają "stary" moduł CI i blokują się im kanały Nick Jr. i Nickelodeon HD, jest możliwość darmowej wymiany na moduł CI+ z darmową dostawą kurierską na koszt CP. Nawet jak masz Mini HD to możesz wymienić moduł, ponieważ ww. kanały wchodzą w skład obecnie "otwartego okna". Więc korzystajmy...
Udostępnij ten temat