Awatar
jestem zawsze
26-08-2011 22:58

Ja tymczasem oglądałem przed godziną program ''Straszny Dwór'' produkcji amerykańskiego endemola. Prowadzi go Steve Valentine (znany z jednego z seriali w Disney XD) wciela się on w role właściciela dworu. Cały program wygląda tak że do tytułowego dworu przychodzi kilku śmiałków którzy chcą zdobyć forsę. Jednak by ją zdobyć (w postaci pojedynczych banknotów) trzeba ją wyciągnąć z różnych miejsc w obrębie dworu m.in wyciągając z cmentarzyska gdzie w grobach są kraby a bezpieczeństwa strzegą groźne psy. Po wzięciu znalezionej ilości gotówki zawodnicy idą na rozmowę do miejsca gdzie z gospodarzem posesji omawia z nimi zadanie i wyznacza im kolejne zadanie. Zawodnicy podążają do dworu zasadą kto pierwszy ten lepszy. Więc ostatnia osoba która nie dotrze z powrotem do dworu i nie odda kamerdynerowi (który informuje gospodarza o ilości znalezionej gotówki przez zawodników) pieniędzy na tacę do podliczenia wpada w pułapkę (wyjście się zatrzaskuje) i odpada z rywalizacji. Innym sposobem na odpadnięcie jest zebranie mniejszej ilości pieniędzy od rywala. Finał to sejf ukryty za półką. W niej to zawodnik by wygrać pieniądze zgromadzone przez siebie i rywali musi odwiązać się z kaftanu bezpieczeństwa a następnie znaleźć klucz do kłódki łańcucha do którego jest związany spośród dużej ilości skrytek gdzie też ukryta gotówka, diamenty lub paskudztwa lub są po prostu puste. Potem biorą forsę i diamenty i uciekają. Czas odmierza 10 kulek spadających po platformie. Gdy ostatnia spada pomieszczenie się zatrzaskuje więżąc finalistę który się nie wyrobił w czasie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-08-2011 18:14

I już można oglądać programy Polsat News w Czwórce w nocy. Miały pojawić się we wrześniu, ale już są icon_wink. Niestety, są zgrywane z Polsat News z zegarem, paskiem itp.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-08-2011 18:41

Służę zapami: http://imageshack...17m13.png/

Muszę przyznać, że jestem zawiedziony. Bardzo słaba jakość no i zgrany "na żywca" program...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-08-2011 18:58

Dzięki za zapy icon_smile. Niestety, Czwórka poszła na łatwiznę. Przecież co to za problem, żeby Polsat News przekazywał programy bez swojej grafiki. Ale pewnie łatwiej zagrać z przekazu satelitarnego icon_wink. Liczę tylko na to, że zakryją ten zegar jakimś prostokątem w kolorze grafiki Polsat News, bo wygląda to komicznie icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-09-2011 00:19

Czwórka zmieniła oznaczenia wiekowe, na takie "puste w środku" icon_wink, czyli cyfry i te symbole są wycięte icon_smile.
jestem zawsze
01-12-2011 20:12

Orientuje się ktoś może czy nadawana od dnia dzisiejszego Czarodziejka z Księżyca będzie powtarzana, w któryś dzień tygodnia? Planowałem nagrywać, ale już pierwszy odcinek przegapiłem. icon_cry
Ramówkę przejrzałem, ale wygląda, że nie będzie powtórek. Wolę jednak upewnić się.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-12-2011 20:51

Niestety, nie będzie powtórek, ale może później powtórki będą w Szóstce, tak jak innych seriali anime i dla dzieci icon_smile.
jestem zawsze
01-12-2011 21:31

Dziękuję. Tego niestety spodziewałem się.
Udostępnij ten temat