"Pierwsza miłość""Pierwsza miłość""Pierwsza miłość""Pierwsza miłość"

"Pierwsza miłość"

Awatar
ekipa moderatorska
14-05-2013 10:39

Obserwowany jakiś czas temu wzrost oglądalności, to ewenement wśród telenowel. Oglądalność musi spadać. Przy tak ogromnej liczbie odcinków to nieuniknione.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-05-2013 19:29

Ale nic nie dzieje się bez powodu - ja też uważam, że serial po prostu obniżył loty. Pewnie Polsat nakaże ATM Grupie wymianę scenarzystów, jak to zazwyczaj się dzieje w takich przypadkach.
Awatar
ważna osoba
14-05-2013 20:07

Bohaterowie w tej serii są nudni. Naciągany i nudny wątek z tętniakiem w głowie, Artur rozdaje w związku z tym pieniądze, mało to realne. Ta cała Nikola też nie przypadła mi do gustu.Wszyscy chcieli żeby Marysia była z Pawłem, nie wyszło a jak już wszyscy polubili Huberta to zakończono ich związek. Jedynie w Wadlewie humorystycznie bo tak poza tym to same nieszczęścia tam ostatnio, niedługo będzie następne bo zabójstwo Igora... a zabójstw i porwań to na potęgę w 1pmnowe
jestem zawsze
14-05-2013 21:50

lukasz20 napisał(a):

Ta cała Nikola też nie przypadła mi do gustu.

Też przyuważyłem że ta Nikola to gra taką dziwkę i pewnie niebawem Radziu będzie znów rozpaczał, bo nie wierzę że tu będzie się szykował kolejny ślub. No chyba że i Radka ktoś po ślubie sprzątnie, tak jak Igora.
Nie ma co tu za bardzo gdybać bo wilka z lasu nie wywołamy.
W dniu dzisiejszym choćby i nawet potwierdziło się w odcinku jakim fajtłapą i niezdarą jest pan policjant z Wadlewa.
Scenarzyści w ten sposób pokazują jak nieudolna jest Policja w naszym kraju. No... Sorry ale Kacper był dość dostatecznie pokazany jako policjant.
Inne seriale w Polskiej telewizji właśnie na ten sam sposób się uwzięły by służby naszego kraju w taki sposób przedstawiać.
W Rodzinie zastępczej to już nie wspomnę jak niskopodłogowego posterunkowego mieliśmy. W Ranczo też nie błyszczy ten policjancina. Może tak czas przerzucić się na kogoś innego?
Wnioskuję że tym scenarzystom to chyba brak pomysłów i za byle myśl jaką uklepią to za to biorą kasę.
Awatar
ekipa moderatorska
12-06-2013 10:58

1pmnowe straciła 320 000 widzów, udział procentowy w grupie komercyjnej spadł z 27 do 24%. Spadek wpływów z reklam również jest znaczący. Stąd głównie ten spadek widowni 1wydpl.

http://www.wirtua...l-z-reklam
wkręcam się
26-08-2013 17:34

Tutaj się dopiero dzieje niby wirtualne życie które ma odzwierciedlenie w rzeczywistym życiu aktorów ciekawe jak powrót Pawła zniesie jego Partnerka (w prawdziwym życiu).
Awatar
bardzo ważna osoba
07-11-2013 19:30

Blondynka z reklam sieci PLAY w "Pierwszej miłości" Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan, aktorka znana z roli blondynki w serii reklam sieci komórkowej Play, pojawi się w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Zagra tam żołnierkę Agnieszkę Sikorską.

Jak podaje producent, na randkę z Agnieszką wybierze się jeden z bohaterów serialu- Błażej. Z żołnierką umówi go jego ojciec. Agnieszka oczaruje Błażej swoją inteligencją, błyskotliwością, poczuciem humoru oraz nietuzinkową urodą. Produkcja telenoweli zapowiada, że postać grana przed Kurdej-Szatan pojawi się na pewno w więcej niż w jednym odcinku.

Barbara Kurdej-Szatan występuje w serii reklam sieci komórkowej Play z celebrytami. Pierwsze spoty zaczęto emitować w styczniu br. Na co dzień aktorka gra w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu.

"Pierwsza miłość" nadawana jest w Polsacie w dni powszednie o 18.00. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w pierwszych tygodniach emisji w sezonie jesiennym serial gromadził średnio 1,96 mln widzów przy udziale na poziomie 19,32 proc. w grupie 4+ i 24,01 proc. w 16-49.

źródło: wirtualnemedia.pl

Odkąd zrobiła się taka znana, to od razu przypuszczałem, że po jakims czasie pojawi się w jakimś serialu w telewizji. Oczywiście obstawiałem którąś z produkcji TVN-u, choćby dlatego, że Kuba Wojewódzki mógłby coś załatwić. A tu proszę - 1pmnowe. Ciekawe się się sprawdzi w takiej roli, choć jaka sama mówiła w pewnym wywiadzie - wolałaby zagrać inną rolę.
wink
Awatar
ważna osoba
09-11-2013 15:47

Ja się zastanawiam, ile lat jeszcze zamierzają kontynuować tą telenowelę?. Niebawem zrobi się z tego drugi "Klan".
Udostępnij ten temat