"Pierwsza miłość""Pierwsza miłość""Pierwsza miłość""Pierwsza miłość"

"Pierwsza miłość"

jestem zawsze
09-11-2013 18:27

Danio napisał(a):

Ja się zastanawiam, ile lat jeszcze zamierzają kontynuować tą telenowelę?. Niebawem zrobi się z tego drugi "Klan".

Hola hola... nie porównuj Pierwszej miłości do Klanu. Nie jestem fanem tych serialów i nie powiem że nie oglądam bo właśnie oglądam, ale to co dzieje się w Pierwszej miłości to jest już strasznie żałosne. Gdy żona ma drugą zmianę to nagrywam jej Pierwszą miłość i później z nią sobie spokojnie przed snem oglądamy i wydaje mi się że ten serial powinien zmienić nazwę na "Pierwsza zdrada". Wieje nudą i całkowitym brakiem wyobraźni przez ludzi którzy ten serial piszą.
Marka zostawiła Aneta, Hubert zostawił Marysię, Adam poszedł w tango z inną i Kinga doznaje bólu, Wojtuś skacze z kobity na kobitę jak pszczółka z kwiatka na kwiatek, Sabina nie dość że straciła męża to Natan też poszedł w tango...
Same zdrady i nie powodzenia. Radek też ma przeboje z Nikolą i gdzie i na kogo tu zawiesić oko? Wszyscy się w kółko zdradzają, zostawiają, marzą o innych a nie tych co z nimi wiążą życie. Gdzie tu miłość jak mówi sama nazwa filmu? A jeśli jest to gdzie ta "PIERWSZA" ?
Kiedyś był fajnym filmem, teraz to można porównać do Mody na sukces gdzie każdy z każdym w łóżku ląduje.
I kolega Danio niech nie pisze że Klan bo w tym momencie widzę że nie masz pojęcia co w ogóle się dzieje w Klanie i jaka jest tam fabuła. Zaznaczę jedno, Klan toczy się zawsze na daną datę. Otóż w dniu emisji jest pokazany odcinek z realnej daty, np. 1 listopada oglądniemy Klan w którym wszyscy będą szli na cmentarze, 24 grudnia oglądniemy Klan i oni się tam dzielą opłatkiem. Więc nie bzdurz tutaj kolego bo domniemam że strzeliłeś sobie posta tylko i wyłącznie podając przypadkowy serial jaki Ci przyszedł do głowy a wcale nic o nim nie wiesz. To że już Klan trwa latami nie znaczy że jest nudą i jednym wielkim ściemnianiem jak i nic nie wartym serialem.
A na koniec napiszę że cała produkcja jest o wiele wiele lepsza i warta Klanu niż Pierwszej miłości. Tak jak cały polsat nigdy nie dorówna TVP.
- Amen!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-11-2013 18:52

"Pierwsza miłość" ma świetne wyniki w grupie komercyjnej i Polsat prędko z niej nie zrezygnuje. Serial kierowany jest głównie do młodej widowni, w przeciwieństwie do "Klanu". Mnie kierunek, w którym podąża "Pierwsza miłość" od dawna się nie podoba i nie oglądam tego serialu, ale może jestem już za stary icon_wink. W każdym bądź razie, nikt nie zdejmie tego serialu z anteny, bo ma za dobre wyniki w grupie 16-49, o wiele lepsze od "Klanu", ale "Klan" to w końcu nie serial młodzieżowy icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-11-2013 19:06

Z tym, że Pierwsza miłość jest kierowana do młodej widowni, to prawda, bo dużo osób w moim wieku ogląda ten serial i to bez różnicy na płeć.
wink
Awatar
ekipa moderatorska
09-11-2013 19:09

Wyniki są świetne. Widać to również po cenach reklam. Jeszcze spokojnie kilka lat pociągną.
Awatar
ważna osoba
09-11-2013 20:19

Dlatego pewnie ta telenowela będzie leciała kolejne 10 lub 20 lat i jak słusznie ktoś zauważył, zrobi się z tego druga "Moda na sukces".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-02-2014 21:00

Straszna ta walentynkowa czołówka. Nie wiem, kto to dopuścił do emisji. Marysia sobie truchta po uliczkach, nie wiem o co chodzi. A potem kogoś spotyka. Ależ emocje. Dobrze, że to tylko jednorazowa akcja.

Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
14-02-2014 21:33

A mnie się podoba. Pokazuje, że ten dzień jest dołujący dla osób samotnych, nie mających z kim go spędzić.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-02-2014 21:39

Ale to nie jest czołówka. To jest jakaś scenka, ale nie czołówka.
Udostępnij ten temat