"Pierwsza miłość""Pierwsza miłość""Pierwsza miłość""Pierwsza miłość"

"Pierwsza miłość"

jestem zawsze
15-02-2014 09:13

Danio napisał(a):

Dlatego pewnie ta telenowela będzie leciała kolejne 10 lub 20 lat i jak słusznie ktoś zauważył, zrobi się z tego druga "Moda na sukces".


Już jest jak "Moda na sukces" tylko trzeba popatrzyć na to z Polskiego punktu widzenia.
Kiedyś ogladałem ten tasiemiec ale jak zobaczyłem kto z kim i jak, chodzi mi o bohaterów i ich poczynania, odechciało mi się wtedy regularnego oglądania. W dalszych odcinkach (za kilka lat) to wymyślą jeszcze że Marek ma romans z Julką. Bo czego można się tam spodziewać. Marnowanie czasu i oczu jak dla mnie na ten serial.
rozkręcam się
07-03-2014 09:27

dawniej ten serial był dość ciekawy - teraz wątki powielają się - niestety tak robi się z każdym serialem, nie oczekujmy tu cudów icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-09-2014 14:13

"Pierwsza miłość" po powrocie z wakacji notuje słabe wyniki oglądalności. W pierwszym tygodniu września najlepszy odcinek tygodnia miał 1,95 mln widzów, a w drugim już tylko 1,65 mln.

To są, jak wspomniałem, wyniki najlepszego odcinka z danego tygodnia, więc pozostałe miały jeszcze niższą oglądalność.

Dane: http://www.swiats...gladalnosc.
bywam tu czasem
17-09-2014 14:48

Ja tam się w sumie za bardzo nie dziwię, kiedyś odcinki miały jakiś sens, teraz to już naciąganie zwłaszcza z wątkiem że Paweł zaginął i teraz przez kilkadziesiąt odcinków będą go szukać a i tak go nie znajdą bo sam aktor grający tę postać na swoim facebooku sie wkurzył na ATM za to że dają widzom nadzieję na jego powrót a on już nie chce grać w tym serialu icon_wink
Teraz oglądam to z przyzwyczajenia bo w 2009 roku kiedy pierwszy raz obejrzałem jeden z odcinków, pamiętam że paru bohaterów szło na pielgrzymkę i postanowili pójść do niby domu jednego z bohaterów na wsi a się okazało, że włamali się do czyjegoś domu icon_green Teraz mnie ciekawi wątek tylko Kingi, która jest prześladowana przez faceta z którym się umówiła na randkę z internetu xD No i jeszcze wątek Patrycji, której nie wychodzi w modelingu jest ok, chociaż aż tak ciekawy nie jest.
Szkoda, że już ten serial nie jest tak ciekawy jak kiedyś.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-09-2014 15:26

Każdy serial jest w pewnym momencie naciągany, zwłaszcza takie, więc nic dziwnego, że oglądalność spada.
icon_wink

Ja tam obecnie jestem na 303. odcinku i jeszcze mi się nie znudziło. W okolicach 1,000 pewnie by już tak było.
icon_wink
jestem zawsze
17-09-2014 16:37

Wkrótce wyniki zapewne się poprawią, bo lato się kończy i w wątku Pawła/Marysi w Kolumbii będą klimaty i sceny rodem z meksykańskich telenoweli icon_razz.gif
Awatar
ekipa moderatorska
17-09-2014 17:21

Całe pasmo popołudniowe, które dotychczas ciągnęło ramówkę Polsatu, teraz przegrywa z TVN. Poprawili w ostatnim roku bardzo wyraźnie prime-time, ale zapomnieli o zmianach popołudniami. Na wiosnę już muszą coś pozmieniać.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-09-2014 17:30

Nawet takie programy TVN-u jak Perfekcyjna Pani Domu czy Top Model zaczęły zyskiwać widzów, dzięki czemu telewizja jednocześnie była liderem w czasie ich emisji, a Polsat był na 2. miejscu. Seriale paradokumentalne Polsatu również zaczęły tracić.
icon_smile
Udostępnij ten temat