Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

jestem zawsze
12-08-2019 13:24

O to mój plan :
Love Island - nie jestem pewny tego formatu bo trochę przypomina mi program Wyjdź za mnie który był emitowany na Polsacie , lecz zobaczę .

Ninja Warrior - ja bardzo lubię takie programy więc na pewno będę oglądać , lecz nie podoba mi się pora emisji i to że odcinek będzie trwać 2 godziny . Jak sobie przypominam program Wyspa Przetrwania który też trwał 2 godzin to trochę mnie to osłabia no ale cóż i tak będę oglądać .

Nasz Nowy Dom - bardzo lubię ten program i się bardzo cieszę że będzie dwa razy w tygodniu . Naprawdę dobra zmiana .

Zawsze Warto - obejrzałem zwiastun tego serialu i wydaje mi się że to naprawdę będzie HIT . Już odliczam dni do premiery .

Przyjaciółki - nie oglądam wszystkich odcinków , ale nic mi nie przeszkadza .

Taniec z Gwiazdami - no to jest już moja tradycja że w każdy piątek o 20.05 oglądam . Więc naprawdę nie mogę się doczekać . Tylko bym coś zmienił w JURY .

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy nawet SPOKO ale jakoś żebym oglądał wszystkie odcinki to raczej nie . Na pewno może z trzy odcinki obejrzę .

Kabaret na żywo - nie będę oglądać bo kabaretu nie lubię .

W rytmie serca - szkoda że dopiero chyba w październiku ale i tak będę oglądać .

Ślad - obejrzałem tylko jeden odcinki (nawet nie cały ) i nie oglądam .

Trudne sprawy , Dlaczego Ja , Na ratunek 112 , Gliniarze , Pierwsza miłość oraz Świat według Kiepskich - nie oglądam ale mi nie przeszkadza .
Awatar
jestem zawsze
12-08-2019 18:57

A moim planem to:
Love Island Polska - Chętnie obejrzę każdy odcinek
Ninja Warrior Polska - Jak będą powtórki to może obejrzę
Nasz Nowy Dom - Chętnie jak zawsze
Zawsze Warto - Nie obejrzę
Przyjaciółki - Nie oglądam więc tego sezonu też nie obejrzę
Taniec z Gwiazdami - Jak nie będzie "Czar par"
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Nienawidzę tego programu
Kabaret na żywo - Już nie oglądam tego programu
W rytmie serca - Nie oglądałem więc nie obejrzę
Ślad - Nigdyicon_exclaim
jestem zawsze
12-08-2019 20:23

A program The Gong Show Polska to w ogóle będzie ?
Awatar
jestem zawsze
24-08-2019 19:21

Nowe zwiastuny programów Polsatu:





Awatar
jestem zawsze
24-08-2019 19:26

Dzisiaj (24.08) po "Wydarzeniach" wyświetlono spot ramówki Polsatu
wkręcam się
17-09-2019 09:38

Mi brakuje The Story Of MY LIve
jestem zawsze
25-09-2019 09:36

Można już zmienić sezon w tytule wątku na "Wiosna 2020". Sytuacja wygląda na alarmującą, bo nawet weekendowe pasmo pewniaków ( "TzG" + "TTBZ" + "KnZ" ). przestało działać - wszystkie te pozycje w 16-49 albo osiągają niewiele ponad 10 proc. udziałów, albo nawet jednocyfrowe wyniki. Honor tej ramówki ratują tylko "Przyjaciółki" i "Ninja Warrior", o "NND" i paradokumentach nie wspomnę. Wygląda na to, że ramówka Polsatu po kilku latach potrzebuje sporego przemeblowania.
Awatar
ekipa moderatorska
25-09-2019 14:51

Od kilku sezonów o przemeblowanie apeluje. Wprowadzili w tym czasie kilka dobrych zmian, ale o wiele więcej było niewypałów. Nowe spojrzenie jest niezbędne.
Udostępnij ten temat