Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

Wiosna 2023 - co musi zrobić Polsat, żeby odwrócić trend spadkowy?

jestem zawsze
20-05-2020 17:32

Zapomniałeś o :
Nasz Nowy Dom
Pierwsza Miłość
Kabaret na żywo (?)
Ślad (?)
piszę coraz więcej
20-05-2020 19:15

To też, szczególnie interesuje jest kręcenie w okresie epidemii Nasz Nowy Dom ...
jestem zawsze
15-06-2020 09:36

Krakusek napisał(a):
Wiadomo co z Ninja?

Nie będzie programu "Ninja Warrior Polska" tej jesieni, a na pewno nie na jej początku. Łukasz "Juras" Jurkowski poinformował na Instagramie o przesunięciu zdjęć i premiery programu na dalszy czas.
jestem zawsze
26-08-2020 21:56

Jak się okazało - oprócz odmrożenia "TzG", "TTBZ", dokończenia "The Four" późną jesienią odbędą się jesienią nowe edycje "Ninja Warrior Polska" i "Love Island" realizowana na Hiszpanii mimo pandemii.

Przed tą jesienią - z wiadomych względów - bez "Wieczora z Gwiazdami Polsatu", a prezentacja ramówki Polsatu została nagrana ze studia Polsat Sport na Łubinowej. Emisja w niedzielę o 19:40 na antenie Polsatu oraz w Ipli. icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
31-08-2020 11:24

Nie wróżę jesiennej ramówce Polsatu sukcesu. Będzie kontynuowany trend spadkowy. Brakuje mocnych nowości, które mogłyby pociągnąć wyniki. Bedą kontynuowane duże programy, które od kilku sezonów systematycznie tracą. Dodatkowo Polsat jak zwykle rzuca niemal wszystko na początek i w połowie października programy będą się kończyć.

Zagadką jest dla mnie nowy sezon Love Island. Będzie miał trudną konkurencję z niemal takim samym programem od TVN7. Polsat opiera swoją całą ramówkę o Live Island.
bardzo ważna osoba
31-08-2020 14:06

A w spocie wygląda to tak jak by najważniejszy był dla nich Taniec z Gwiazdami.
Awatar
ekipa moderatorska
31-08-2020 19:41

Taniec z Gwiazdami ma premierę o tej samej porze co mecz piłkarskiej reprezentacji Polski co jest sporym błędem. Będzie pewnie tylko 9 odcinków i skończą w ostatni piąte października.
piszę coraz więcej
12-11-2020 09:57

Może warto zmienić tytuł na Wiosna 2021? Bo są pierwsze przecieki co będzie

- kolejny sezon Gliniarzy dobra oglądalność
- TTBZ

Zapytania:

- Nasz Nowy Dom?
-Przyjaciółki?
- Taniec z Gwiazdami?

Nowości jedynie wśród seriali chyba?
Udostępnij ten temat