Jubileusze PolsatuJubileusze PolsatuJubileusze PolsatuJubileusze Polsatu

Jubileusze Polsatu

Awatar
ekipa moderatorska
22-11-2017 15:03

W grudniu poza trzygodzinną galą w ramówce nie ma nic związanego z 25-leciem Polsatu. Liczyłem na jakieś powtórki starych programów lub specjalne programy z przypomnieniem wydarzeń z 25-lecia.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-11-2017 22:13

Niestety Staszku, tak jak kiedyś przewidziałeś, będzie tylko gala. Na tym świętowanie się zacznie i zakończy.
bardzo ważna osoba
24-11-2017 22:33

No to TVN się bardziej wykazał krótko mówiąc icon_wink
rozkręcam się
26-11-2017 15:40

Krótko mówiąc - i tyle icon_razz.gif TVN wygrał (ale straszna szkoda, że nie zrobili podobnej gali co Polsat!).
Awatar
stały bywalec
26-11-2017 16:32

Nie zapominajmy o materiale w WYDARZENIACH . A ciekawe czy dadzą ident 25 LAT POLSATU . Według mnie powinni pokazać pierwszy ident z -92 r. Tvn tak właśnie zrobił ( pokazał swój pierwszy ident)
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-11-2017 17:05

A czego się spodziewaliście, skoro nawet w spocie na 25 lat Polsatu są dwa błędy. Jeden w wypowiedzi Gawryluk, która mówi: "Wiarygodny, jak zawsze obiektywne". A powinno być "obiektywny".

Drugi błąd jest poważniejszy, bo Sykut-Jeżyna i Hyży mówią dokładnie o tym samym - o imprezach muzycznych. Inne zdania, ale to jest ta sama "cecha" Polsatu. Nikt nie zauważył takiej wpadki? A przecież Paulina Sykut mogła opowiedzieć o programach rozrywkowych, a tu taki dubel.
rozkręcam się
27-11-2017 17:48

@stachu ja na dachu: Albo wykorzystać mój pomysł: jednego dnia dżingle z początków nadawania, drugiego już pierwsze dżingle ze słoneczkiem, trzeciego ciecz i wlewające się słonko, czwartego już kosmiczna oprawa i tak dalej... Tylko w tym problem. Logo Polsatu zmieniało się 3 razy, a wg mnie mogłoby być tak, że na jeden dzień na ekranie pierwsze logo, przez 5 dni kultowe żółte słońce, przez dzień słońce 3D, przez kolejny dzień słońce w prostokącie, przez kolejny logo z słonkiem i pod nim "POLSAT", i potem już obecne logo. Ale to już niestety nierealne, żeby to wykorzystać. Najlepiej by było tak, że na końcu archiwalnych identów może być pokazana animacja z obecnym logiem i dopiskiem "#25latpolsat". Mogliby zrobić tak jak w przypadku 20-lecia kanału BBC News.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-11-2017 18:17

Trzeba się pogodzić z tym, że jednym elementem świętowania będzie gala i tyle. Zresztą, stare jingle itp. to byłoby kopiowanie TVN-u.
Udostępnij ten temat