Filmy produkowane przez Grupę Polsat i Dystrybucja Mówi SerwisFilmy produkowane przez Grupę Polsat i Dystrybucja Mówi SerwisFilmy produkowane przez Grupę Polsat i Dystrybucja Mówi SerwisFilmy produkowane przez Grupę Polsat i Dystrybucja Mówi Serwis

Filmy produkowane przez Grupę Polsat i Dystrybucja Mówi Serwis

Awatar
ekipa moderatorska
23-08-2019 15:42

Polsat ma w produkcji następujące filmy:

Jak poślubić milionera
(nie)znajomi
misfit
Najmro
Święta na marsie
Awatar
ekipa moderatorska
08-01-2020 09:19

Polsat odnosi ostatnio same sukcesy na rynku kinowym (poza filmami dla dzieci).

Jak poślubić milionera - sprzedało blisko milion biletów.
(nie)znajomi - było sukcesem artystycznym, a w kinach sprzedało kilkaset tysięcy biletów.


W ten weekend była premiera filmu "Jak zostałem gangsterem", którego Polsat został współproducentem. I film po pierwszym weekendzie ma 400 000 sprzedanych biletów. Wkrótce premiera nowych Psów, gdzie też zostali współproducentem.

Na ten rok poprzez Mówi Serwis mają wprowadzić takie filmy: „Furioza”, „Swingersi”, „Najmro”, „Krime Story”, „Gierek”.
Awatar
ekipa moderatorska
05-02-2020 09:01

Dwa filmy których Polsat jest współproducentem czyli "Jak zostałem gangsterem" oraz "Psy 3" w miniony weekend przekroczyły barierę miliona sprzedanych biletów w polskich kinach. To kolejne sukcesy, bo te filmy już z dystrybucji kinowej przyniosą zyski.
jestem zawsze
22-04-2020 23:12

Jak można przeczytać w prezentacji "Wiosna 2020" od Polsat Media - w planach są premiery filmów "Narzeczony na niby 2" i "Underdog 2": https://www.polsa...final2.pdf
Edytowane przez Staszek dnia 23-04-2020 10:20
Awatar
ekipa moderatorska
23-04-2020 10:21

Produkcja filmowa to coś co Polsatowi obecnie udaje się praktycznie idealnie. Większość filmów nie jest wysokiego poziomu, ale trafiają do szerokiego grona odbiorców i sprzedają wiele biletów w kinach.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-07-2020 19:28

Dom producencki Solorzów zwiększył wpływy o 41 proc., szykuje filmy All inclusive i Fuks 2

https://www.wirtu...e-i-fuks-2
Awatar
bardzo ważna osoba
18-07-2020 04:15

Fuks 2? O matko... Szykuje się kolejna porażka na miarę Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Pewnie też zrobią z tego typowy już jak na polskie filmy romcom.
Awatar
ekipa moderatorska
18-07-2020 11:19

Mnóstwo filmów robi teraz Polsat poprzez zwoje firmy. To jest coś co mi się podoba, bo przez lata to zaniedbywali. Są w tym gronie zarówno bardzo dobre filmy z wyższej półki, jak i typowe głupkowate komedie.
Udostępnij ten temat