Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
bardzo ważna osoba
22-09-2011 21:24

No, i po tylu narzekaniasz, że strony nie ma ten kanał niech się teraz dziwią ! Superstacja ma kanał . Powiem, że trochę mi się podoba ta strona. Wiadomo w kolorach czerwonych. Rozmieszczenie każdego okienka itp. nie takie złe, chociaż można by było poćwiczyć nad czcionką icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-11-2011 19:16

Jak sądzicie, co powinno stać się z Superstacja? Jasne stało się to, że Polsatowi nie są potrzebne dwa kanały informacyjne, ale przecież szkoda byłoby likwidować Superstację. Dlatego, myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby zmiana formuły tego kanału.

Kilka pomysłów przychodzi mi do głowy, np. kanał wyłącznie publicystyczno-komentatorski (publicyści, politycy, eksperci i widzowie komentują różne tematy, czyli rozbudowanie istniejących już tego typu programów) lub można pójść w stronę, którą proponowano pierwotnie, czyli kanał tabloidowy: plotki, sensacje, rozrywka itp. Oczywiście, może też nic się nie zmienić i kanał tak sobie będzie wegetował...
Awatar
stały bywalec
13-11-2011 19:28

Ja proponuje kanał wyłącznie informacyjny taki jak w dawnym HLN z usa.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-11-2011 19:33

Oj, Patryku icon_wink, przecież napisałem, że Polsatowi dwa kanały informacyjne potrzebne nie są i właśnie obecnie obserwujemy degradację kanału informacyjnego, więc w tą stronę nikt nie pójdzie, więc o czym Ty piszesz icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
14-11-2011 11:19

Znając Polsat i ich taktykę w minimalizacji kosztów, to kanał będzie wegetował, jak TV Biznes.
2 kanały informacyjne tylko sobie przeszkadzają i formuła 1ss powinna się zmienić. Ta tabloidowa wersja ma chyba większe szanse.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-01-2012 19:58

Superstacja od jakiegoś czasu emituje pasek informacyjny także w czasie telezakupów, które zajmują sporo czasu antenowego. W związku z tym materiały telezakupów są specjalnie przerobione, tzn. są lekko zmniejszone, tak żeby zostawić miejsce na pasek i aby ten nic nie zasłaniał.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-06-2012 18:32

Jakiś czas temu Superstacja znowu obcięła pasmo na żywo w dni powszednie - było od 14:40, teraz jest od 15:40.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-07-2012 18:34

"Informacje dnia" Superstacji są nadawane z greenboxa. Może coś remontują w studiu icon_wink.
Udostępnij ten temat