"Love Island. Wyspa miłości"

jestem zawsze
19-01-2019 14:07

Nowy randkowy show Polsatu realizowany na wyspie, który produkowany będzie przez Jake Vision. Premiera prawdopodobnie jesienią - do marca raczej nie wyrobią się z castingiem i produkcją. Wczoraj ITV Studios poinformowało o tym w swoim komunikacie prasowym: https://www.itv.c...island-are
Awatar
ekipa moderatorska
19-01-2019 14:42

Kolejny wysokobudżetowy program Polsatu w ostatnich latach. Zobaczymy czy tym razem nie będzie klapy. Dziwię się, że cały czas idą w tak drogie i ryzykowne programy. Jake Vision nie gwarantuje tutaj dużej jakości, też nie rozumiem dlaczego ciągle zlecają tej firmie takie programy.

Program z tego co widzę, to jest to coś w rodzaju Reality-Show i powinno być kilka odcinków w tym tygodniu plus jeden główny gdzie uczestnicy odpadają - zobaczymy jak to w Polsce zrobią. Jeżeli casting będzie dobry, a uczestnicy nie będę mieli oporów co do pewnych zachowań to jest szansa na sukces.
jestem zawsze
19-01-2019 14:44

A dokładnie o co chodzi w tym programie ?
jestem zawsze
19-01-2019 15:47

Na stronie głównej portalu jest już artykuł. Co jakiś czas brytyjska wersja jest emitowana na TLC i Discovery Life. icon_smile
jestem zawsze
19-01-2019 16:08

Dzięki icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
19-01-2019 18:59

Przejrzałem na YouTube fragmenty zagranicznych edycji i zastanawiam się nad tym, jak będzie wyglądała polska edycja. Uczestnicy w tym formacie są zwykle roznegliżowani (same stroje kąpielowe zwykle), a stawiane przed nimi wyzwania mają oczywisty seksualny podtekst. W Polsce zasady dotyczące klasyfikacji wiekowych programów są ostrzejsze niż w innych krajach gdzie ten program był. Może być tak, że Polsat aby móc go emitować o 20:00 będzie musiał zminimalizować pewne sceny i go ugrzecznić.
Awatar
bywam tu czasem
19-01-2019 19:24

Obstawiam, że dadzą ten program w piątek po tanicu z gwiazdami.
jestem zawsze
19-01-2019 19:52

Ale to pewnie będzie na jesieni . I może będzie też w piątku tak jak wyspa przetrwania , world of Dance , taniec z Gwiazdami. Bo wątpie w to żeby dali to np . W środę , no i na pewno nie w sobotę
Udostępnij ten temat