Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2010 12:57

Radio PiN (wcześniej Radio PiN 102 FM) to pierwsze w Polsce radio ekonomiczno-biznesowe. Odbierać je można na częstotliwości 102 FM w Warszawie i okolicach, w Łodzi na częstotliwości 102.3 FM, na częstotliwości 93.9 FM w Poznaniu, we Wrocławiu na częstotliwości 103.7 MHz, na platformie cyfrowej Cyfra+, w Cyfrowym Polsacie oraz na stronie internetowej radiopin.pl (po zarejestrowaniu i zalogowaniu się).

Zapraszam do wypowiadania się na temat Radia PiN icon_smile
Awatar
jestem zawsze
27-10-2010 15:48

Według mnie Polsat powinien na jego bazie stworzyć coś w rodzaju Radia Polsat - dzięki temu gwiazdy stacji znalazłyby dodatkowe zatrudnienie np: Agnieszka Popielewicz,Maciej Dowbor i Maciek Rock prowadziliby poranki a wieczór należał by do Krzysztofa Ibisza icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-11-2010 18:37

Ostatnio rozpętała się mała aferka. Otóż dziennikarka Radia PiN zaczęła prowadzić telewizyjny odpowiednik swojego programu radiowego "Sukces pisany szminką", ale nie w Polsat News czy TV Biznes, a w TVN 24. Powiecie pewnie, coś tu brzydko pachnie, a no pachnie icon_wink. Polsat News i ponad połowa Radia PiN ma tego samego właściciela. Ponadto, stacje ostatnio zawarły jakieś porozumienie partnerskie (wymiana materiałów, wzajemna promocja). Pan prezes radia mówił w Presserwisie, że nie dogadano się z Polsatem w sprawie tego programu i udano się gdzie indziej. Ale powiedział też coś jeszcze innego, że obawia się, jak przy każdym dobrym programie, że ta dziennikarka (Olga Kozierowska) może przenieść się z tą audycją całkowicie do TVN 24, czyli odejdzie z Radia PiN. Ciekawe, więc, czy to trochę samowolka tej dziennikarki, czy co? Dziwne :sarcastic.
Edytowane przez MN dnia 08-11-2010 18:45
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
15-08-2011 16:25

Ja nie lubię słuchać Radia Pin, wolę Rmf fm oraz Radio Zet.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-09-2011 21:06

Jakby ktoś był zainteresowany, to w Radiu PiN są emitowane rozmowy z dziennikarzami Polsat News icon_smile: Grzegorzem Kozakiem, Jarosławem Gugałą, Wojciechem Szelągiem i Bogusławem Chrabotą. Te rozmowy są emitowane w ramach poranka Radia PiN.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-04-2012 13:49

Portal press podaje "Dyrektor programowy Radia PiN Emil Marat odchodzi ze stacji"
Emil Marat, dyrektor programowy i wiceprezes Radia PiN, po 10 latach odchodzi ze stacji.
Dziś swoją decyzję ogłosił współpracownikom. Jako jej powód podaje różnice między nim, a prezesem zarządu stacji Dariuszem Grzywaczewskim co do koncepcji dalszego rozwoju rozgłośni.Wraz z rozwojem terytorialnym radia chciałem nieco ograniczać w programie tematykę biznesową na rzecz kultury, lifestylu i muzyki, co nie udawało się z przyczyn budżetowych i braku jednomyślności w zarządzie radia. Nadmiar tematów związanych z biznesem jest moim zdaniem barierą dla wielu odbiorców, ale oczywiście nie muszę mieć racji - tłumaczy.

więcej na http://www.press....-ze-stacji
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-05-2012 20:09

Wydaje mi się, że Radio PiN idzie w złym kierunku i nigdy nie odniesie sukcesu, jak będzie trwało w obecnym profilu biznesowym. Rozszerzenie zasięgu wymaga tego, żeby ramówka była bardziej ogólnotematyczna, tu się zgadzam z panem Maratem. Zresztą, od biznesu Grupa Polsat ma TV Biznes i to starczy icon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-09-2013 00:34

Teraz Radio PiN czekają spore zmiany. Ma być więcej informacji i publicystyki. Zacieśni się współpraca z Polsat News, bo nowym dyrektorem programowym i redaktorem naczelnym Radia PiN będzie Radosław Kietliński, który nadal będzie pełnić też funkcję szefa działu informacji kanału Polsat News.

Czyli chyba Radio PiN chce troszeczkę zbliżyć się formatowo do TOK FM. Podejrzewam, że może pojawić się wspólny program Radia PiN i Polsat News emitowany równolegle w radiu i telewizji. Być może któryś z istniejących programów stanie się takim telewizyjno-radiowym cyklem. W sumie "Tak czy nie" idealnie nadaje się do emisji także w radiu.

Wydaje mi się, że akurat te zmiany wyjdą na plus. Ale poczekamy - zobaczymy.
Udostępnij ten temat