Zamknij

Sport na żywo w Cyfrowym Polsacie (aktualizacja co tydzień)

wkręcam się
18-09-2019 11:06
 W tym wątku znajdziemy wszystkie transmisje sportowe dostępne w Cyfrowym Polsacie.

Legenda:
Transmisje spotkań siatkarskich
Transmisje spotkań piłkarskich
Transmisje ze spotkań rugby
Transmisje sportów motorowych
Transmisje tenisa
Transmisje ze spotkań koszykarskich oraz sporty walki
Sporty zimowe/pozostałe dyscypliny

Oznaczenia kanałów:
PS - Polsat Sport
PSE - Polsat Sport Extra
PSN - Polsat Sport News
PSP - Polsat Sport Premium

ES1 = ELEVEN SPORTS 1
ES2 = ELEVEN SPORTS 2
ES3 = ELEVEN SPORTS 3
ES4 = ELEVEN SPORTS 4
Edytowane przez Jacek dnia 01-10-2019 14:36
wkręcam się
11-11-2019 21:18
 RAMÓWKA Z OD 11.11.2019 DO DNIA 17.11.2019

Poniedziałek, 11.11:


13:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnej

15:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej


17:30 PS SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom

17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Start Lublin - PGE Spójnia Stargard

19:00 PSN TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnej

20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Karlsruher SC - FC Erzgebirge Aue

20:40 ES3 PIŁKA NOŻNA: mecz 1. rundy: Harrogate Town AFC - FC Portsmouth


21:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej

21:00 ES1 #ELEVENF1


Wtorek, 12.11:

13:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnej

13:45 PSN PIŁKA NOŻNA: Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej

15:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej

17:00 PSF HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz: 1/8 finału: Junost' Mińsk - EHC Red Bull Monachium

17:30 PS SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn

18:00 PSN HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Skelleftea AIK - Djurgarden IF

19:00 PSE TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnej

19:45 PSF HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz: 1/8 finału: SC Bern - Lulea HF

20:30 E1 Magazyn - F1 - The Inside Line Ep. 7

21:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej


Środa, 13.11:

13:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnej

15:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej


17:30 PS SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom

18:00 PSN HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Mountfield HK - Adler Manheim

19:00 PSE TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnej

20:30 PS SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów

20:30 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Consar Ravenna


21:00 PSE TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej



Czwartek, 14.11:

13:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnej

15:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej


16:30 PSE 7. STREFA

17:50 PS PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Turcja - Islandia

18:00 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: LUK Politechnika Lublin - UKS Mickiewicz Kluczbork

18:15 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Anadolu Efes Stambuł - Zenit Sankt Petersburg

20:35 PS PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Anglia - Czarnogóra

20:35 PSN PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Francja - Mołdawia

20:35 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - Litwa

20:35 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czechy - Kosowo


21:00 PSE TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej

23:00 ES1 #ELEVENF1

23:30 PS PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazyn


Piątek, 15.11:

09:00 PSN MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Walencji - 1. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 12:00)

12:00 PS INAUGURRACJA 85. PLEBISCYTU NA NAJLEPSZEGO SPROTOWCA POLSKI 2019

12:00 PSE ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Rostelecom Cup - program krótki solistów (do 12:40)

13:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry podwójnej

13:15 PSN MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Walencji - 2. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 15:30)

14:00 PSE ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Rostelecom Cup - taniec rytmiczny i ceremonia otwarcia (do 16:30)

14:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 1. sesja treningowa (+ studio od 14:30 i 16:30)

15:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej

15:30 PSN ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Mińsku - sprint kobiet i mężczyzn (do 16:30)

16:30 PSE ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Mińsku - bieg na 3000 m kobiet (do 17:30)

16:30 PSN ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Rostelecom Cup - program krótki kobiet (do 17:50)


17:30 PS SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław

17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: King Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz

17:50 PSN PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Finlandia - Liechtenstein

17:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Armenia - Grecja


18:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 2. sesja treningowa (+ studio od 18:30 i 20:30)

20:30 PS SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki

20:35 PSN PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Rumunia - Szwecja

20:35 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szwajcaria - Gruzja

20:35 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Bośnia i Hercegowina - Włochy


21:00 PSE TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz fazy grupowej gry pojedynczej

23:30 PS PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazyn


Sobota, 16.11:

09:00 PSN MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Walencji - 3. sesja treningowa w klasach Moto3, MotoGP i Moto2 (do 11:30)

11:30 PSN ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Rostelecom Cup - program dowolny solistów i taniec dowolny par sportowych (do 14:50)

12:30 PS PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec

13:00 PSE TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - 1. mecz półfinałowy gry podwójnej

14:45 PS SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa

14:50 PSN PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Cypr - Szkocja

15:00 PSE TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej

15:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - 3. sesja treningowa (+ studio od 15:30 i 17:00)

17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Start Lublin

17:30 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Cuprum Lubin

17:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowenia - Łotwa

17:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Rosja - Belgia


18:00 PSF BOKS: Gala boksu olimpijskiego w Warszawie - mecz: Polska - Niemcy (do 20:30)

18:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 18:00 i 20:10)

20:30 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin

20:35 PS PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Izrael - Polska (+ studio od 18:00 i 22:50)

20:35 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Niemcy - Białoruś

20:35 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Irlandia Północna - Holandia


21:00 PSE TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej

23:30 PS PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazyn


Niedziela, 17.11:


02:00 PS SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Jacaré - waga półciężka: Jan Błachowicz - Ronaldo Souza

07:00 PSE BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Hongkongu - mecz finałowy (do 09:00)

08:40 PSN MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Walencji - rozgrzewka w klasach Moto3, Moto2 i MotoGP (do 10:00)

09:00 PSE CURLING: Mistrzostwa Europy - Helsingborg 2019 - mecz: Szwecja - Szwajcaria

11:00 PS CAFE FUTBOL

11:00 PSE BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Hongkongu - mecz finałowy (do 12:00)

11:00 PSN MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Walencji - wyścig w klasach Moto3, Moto2 i MotoGP (do 14:50)

12:00 PSE ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Rostelecom Cup - ceremonia medalowa i pokazy mistrzów (do 14:50)

12:30 PS PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - PGE FKS Stal Mielec

13:30 PSF RUGBY: Ekstraliga - OKS Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew

14:45 PS SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn

14:50 PSE PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Luksemburg - Portugalia

14:50 PSN PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Serbia - Ukraina


16:30 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii - parada kierowców

17:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa

17:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Kosowo - Anglia

17:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Bułgaria - Czechy


18:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Brazylii (+ studio od 17:00 i 20:15)

19:00 PS TENIS: Turniej ATP Finals w Londynie - mecz finałowy gry pojedynczej

20:35 PSE PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Albania - Francja

20:35 PSN PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Andora - Turcja

20:35 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Mołdawia - Islandia

23:30 PSE PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazyn
Przejdź do forum:
czat

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą pisać na czacie

ford22
wczoraj, 22:47
możecie podać dział IT do cyfrowy Polsatu????
POLSACIK
wczoraj, 15:18
ford22, a skąd mam to wiedzieć. Ja nie mam w ogóle Cyfrowego Polsatu
MN
wczoraj, 13:23
Piterfan, To naprawdę super stacja :cr
ford22
12-11-2019 23:44
POLSACIK, dlaczego u nas dekoder evobox stream telewizja internetowa nie działa napisy dla niesłyszących i dla głuchych dla widzów, a naziemna działa napisy proszę o naprawianie o napisy aktualizacja
Piterfan
12-11-2019 18:10
MN, i nie wstał, dalej sobie w tym grobie leżał. Ale przynajmniej coś "powiedział" :cr:cr:cr
MN
09-11-2019 17:18
POLSACIK, Wstanie z grobu?
POLSACIK
09-11-2019 11:30
1ss w poniedziałek o 14:00 pokaże na żywo Józefa Piłsudskiego
MN
03-11-2019 20:17
MG, :szok
MG
03-11-2019 13:16
Okres bożonarodzeniowy uważam za otwarty, bynajmniej reklamy świąteczne już są emitowane icon_green
MN
02-11-2019 21:49
Kamil, Życie niestety nie jest różowe icon_evil
Kamil
02-11-2019 19:52
MN, u mnie od 14 miesięcy praca - dom i tak w kółko jak sobie pomyślę że jeszcze tak przez 40 lat to mi nie dobrze icon_wink.
MN
02-11-2019 19:41
Kamil, Troszkę mieliśmy pracy przy plebiscycie, ale już po icon_green
Kamil
02-11-2019 15:47
MN, co ciekawego słychać ?
MN
02-11-2019 15:39
Mariusz, Kamil, Hej icon_green
Kamil
02-11-2019 15:37
Witam icon_wink. Jak dawno tu nie pisałem icon_smile.
Mariusz
02-11-2019 07:10
Siemka icon_smile
MN
31-10-2019 22:41
To koniecznie trzeba głosować.
MN
31-10-2019 22:41
Piterfan, :szok
Piterfan
31-10-2019 20:54
Dodam od siebie, że w kilku kategoriach zwycięzca zmienia się z minuty na minutę, bardzo wyrównane wyniki
MN
29-10-2019 22:37
Zachęcam do głosowania.
MN
29-10-2019 22:37
Głosowanie w plebiscycie zamykamy w czwartek przed północą.
MN
25-10-2019 23:50
Gumik23, Hej icon_smile
Gumik23
25-10-2019 20:56
Dobry Wieczór Jutro pany zamiana czasu i co to da szybko się teraz ciemno robi. icon_biggrin
MN
24-10-2019 19:43
Mariusz, Liverpool802, cześć icon_smile
ostatnioonline
Felippe
Felippe 00:19:53
ford22 00:20:39
Liverpool802
Liverpool8... 00:53:18
M@rcin 00:55:42
Gebius 01:41:09
POLSACIK
POLSACIK 02:18:10
Staszek
Staszek 02:32:20
Jacek
Jacek 02:43:26
Sprawdź najnowsze newsy z świata Grupy Polsat!
Odwiedź: