Krótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedź

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

jestem zawsze
28-09-2011 19:49

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie też wszystkich nie oglądam i dlatego pytam. icon_wink
Awatar
bywam tu czasem
08-10-2011 19:33

Witam. Wymieniłem dziś sobie dekoder SD na HD. Również wymieniłem sobie pakiet z Relax Mix na Familijny HD+ Sport HD z tym,że przez pierwsze 7 miesięcy mogę również oglądać dodatkowo Extra HD. I właśnie, tu zaczyna się mój problem - z kanałów HD mam tylko Polsat,TVP,TVN,TVN+1,Nickelodeon oraz Nat Geo Wild. Na reszcie kanałów HD wyświetla mi się komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Dzwoniłem do biura obsługi i tam pani poinformowała mnie,że aktywacja może potrwać do 48 godzin. Jednak was chciałem zapytać czy jakaś inna może być przyczyna tego,iż nie mam niektórych kanałów HD? Powiem szczerze,że bardziej ufam redaktorom tej strony niż pani z biura obsługi ;-) Z góry dziękuje za odp.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-10-2011 19:46

Skoro nie masz niektórych kanałów HD i to na dodatek z różnych pakietów, to może to być ewentualnie jakiś błąd w uprawnieniach. Można też przywrócić uprawnienia przez iCOK icon_smile.
jestem zawsze
06-11-2011 10:57

Mam kolejne pytanie z serii tych dziwnych.
Tym razem chodzi mi o Panów prowadzących Narożnik Newsweeka. Czy oni prowadzą ten program według jakiegoś klucza? Czy po prostu ten drugi Pan zastępuje Maziarskiego od czasu do czasu i nie ma w tym żadnego klucza? icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-11-2011 18:11

Wydaje mi się, że nie ma żadnego klucza, prowadzi ten kto może icon_smile.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
13-01-2012 14:50

Kiedy będzie coś wiadomo o wiosennych ramówkach 1pol i 1tv4 ?
Awatar
ekipa moderatorska
13-01-2012 15:49

O lutowych dowiemy się w przyszłym tygodniu. A Marcowych w połowie lutego. Ale w przypadku marcowych pewnie będą wcześniej jakieś zapowiedzi, bo impreza ramówkowa będzie pod koniec lutego.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
11-01-2013 11:45

Krótkie pytanie, dla tych co rozwiązywali umowę z CP i nie podpisywali nowej. Czy Cyfrowy Polsat od razu wyłączy mi kanały? Umowę mam do 19 stycznia, dekoder muszę zwrócić
Udostępnij ten temat