Konkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki Eurowizji

Konkursy Piosenki Eurowizji

Awatar
jestem zawsze
15-05-2016 21:49

Odpowiadając na twoje pytanie Polsatus powiem że z poza konkursowych występów jak już wspomniałem wspólne wykonania Mansa i Petry.
Natomiast jeżeli chodzi o utwory z części konkursowej to moim zdaniem dobre wykonania mieli:
- Minus One z Cypru
- Ivan z Białorusi
- Dami Im z Australii
- Sergey Lazarev z Rosji
- Laura Tesoro z Belgii
Jednak moimi faworytami były wykonania Zoë z Austrii, Gabrieli Guncikovej z Czech? Michała Szpaka z Polski, Barei z Hiszpanii, Poli Genovej z Bułgarii, Lidii Isac z Mołdawii, Agnete z Norwegi, Sanji Vucic z Serbii, Samry z Azerbejdżanu, Francesci Michielin z Włoch czy Ivety Muckucyan z Armenii. Nie lubiałem natomiast marnego popu z Wielkiej Brytanii i Danii oraz trudnej Gruzji.
bardzo ważna osoba
15-05-2016 21:53

Na pewno Podobał mi sie wystep Irlandii Szwecji Austrii Australii Gruzjii Cypru Rosji a najmniej Belgia Niemcy Włochy Bośnia i hercegowina ogolnie poziom konkursu był dobry Szwedzi dali rade organizacyjnie jestem ciekaw jak to bedzie na Ukrainie oby nie było gorzej icon_smile
Awatar
jestem zawsze
29-05-2016 01:04

Belgia jakby nie patrzeć nie była taka zła - po konkursie wpadła do mojego TOP10.
A tymczasem POLSKA (czyli TVP) za pośrednictwem wysłanej do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dokumentacji potwierdza wstępnie udział na Eurowizji
Moim zdaniem problemem jest nie sam udział ale raczej sposób wyboru w przyszłym roku.
Póki co już blisko 20 państw potwierdziło udział icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-05-2016 15:34

Krzysiu, co nam to daje? Bo jak zwykle nas skrzywdzą albo ludzie, albo jurorzy icon_wink. Może lepiej nie jeździć.
Awatar
jestem zawsze
29-05-2016 16:41

Przynajmniej TVP ma dobre wyniki oglądalności a tegoroczny sukces może zachęcić gwiazdy do udziału. Sama Margaret już wstępnie zadeklarowała udział za rok.
Awatar
ekipa moderatorska
29-05-2016 19:12

MN napisał(a):

Krzysiu, co nam to daje? Bo jak zwykle nas skrzywdzą albo ludzie, albo jurorzy icon_wink. Może lepiej nie jeździć.

I tutaj Michal zgodzę sie z Toba w stu procentach. Po co jeździć na takie cos skoro z góry wiadomo ze nic się tam nie ugra bo decydują ukladziki. I jeszcze ta Australia. Szkoda gadać.
Awatar
jestem zawsze
30-05-2016 07:59

Akurat teraz te wyjazdy na Eurowizję nam coś dają ponieważ:
1. TVP1 i w ogóle Telewizja Polska emisją Konkursu Piosenki Eurowizji wygrywa rankingi oglądalności.
2. Awansujemy do finału - teraz po wywaleniu z EBU nadawcy TVR czyli inaczej mówiąc Rumunii myślę że możemy wskoczyć na ich miejsce. Plan minimum wykonany.
3. W finale mimo wszystko siłę decydującą mają widzowie - przypatrzcie się ja w tym roku widzowie rozjechali te układziki ze strony jury. Było 25 miejsce a jest szóste a w ostateczności ósme.
4. Poziom preselekcji dzięki poprzednim wyborom wewnętrznym się podniósł. Margaret już myśli o powrocie.
Awatar
jestem zawsze
14-06-2016 21:47

Mam dla was dobrą wiadomość otóż po 11 latach Polska może powrócić do Eurowizji dla Dzieci. Informacje podaną pierwotnie przez kompozytora i redaktora muzycznego Aleksandra Pałaca (który jednak ukrył swego posta o tym na Facebooku) potwierdza stacja TVP ABC która jednak czeka na decyzje zarządu Telewizji Polskiej.
Udostępnij ten temat