Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2010 14:50

Chcesz zgłosić błąd, awarię, problem lub zaproponować zmiany w serwisie tvpolsat.info ??

Pisz śmiało, czekamy na Wasze opinie icon_smile
Edytowane przez KO dnia 11-07-2010 14:51
Awatar
ważna osoba
23-07-2010 21:49

Ja mam propozycję. Aby usunąć opcję "Usuń" w SB. Niech ta opcja zostanie w rękach Adminów.
Niestety dziś zauważyłem że parę nieciekawych słów padło pod adresem jednego usera. Ważnego usera. No ale zaraz zniknął skasowany przez tego co napisał.

Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2010 18:27

Można by usunąć, ale problem polega na tym, że i tak ten ktoś mógłby edytować post i po sprawie icon_wink. Najlepiej podaj nick tego kogoś i opisz na PW dokładnie, co tam pisał, a wyciągniemy konsekwencje.
Awatar
ważna osoba
27-07-2010 19:04

Ja proponuję zrobić automatycznie odświeżanie Shoutbox
Awatar
ekipa moderatorska
27-07-2010 19:06

Odświeżanie ShoutBoxa byłoby dobre.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-07-2010 19:25

Popieram ten pomysł icon_smile Mam pewien pomysł, tylko nie wiem czy byłby dobry. Natomiast mam na myśli, to że nad sb mogło by być okienko o nazwie: "Aktualne okienka w kodowaniu"- w nim znajdowały by się okienka w kodowaniu jak oczywiście będą takie (oczywiście chodzi tylko okienka w CP) np. jak miesiąc temu Polsat Play był odkodowany (dostępny dla wszystkich abonentów CP).
Awatar
jestem zawsze
27-07-2010 19:28

Gdzie są wszystkie tematy z działu Media ?

[small]Edit: A czy ten temat dotyczy forum, czy serwisu? Przenieś swoje pytanie do odpowiedniego działu.[/small]
Edytowane przez MN dnia 27-07-2010 19:33
Awatar
ważna osoba
27-07-2010 19:33

Pewnie zostały usunięte przez Administratora
Udostępnij ten temat