Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
bardzo ważna osoba
01-02-2018 15:50

Ha, zgadłem!
Awatar
stały bywalec
01-02-2018 20:46

Myślałem , że OMEDIACHINFO zastąpi TVPOLSATINFO .
Mam taką propozycje aby dodać na forum zakładkę WASZE WSPOMNIENIA ( użytkownicy będą mogli wstawiać unikatowe zdjęcia np. stare zdjęcia z WYDARZEŃ , zdjęcia z BARU , czy zdjęcia z pierwszego pokazania jakiegoś odc. ŚWIATA WG. KIEPSKICH.)
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-02-2018 20:51

tvpolsat.info nie ma zamiaru znikać, spokojnie icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-02-2018 14:28

@ Stachu
Możesz założyć nowy temat w dziale Hyde Park icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
07-02-2018 20:59

Takie pytanko, czy da radę może przenieść panel z Forum dyskusyjnym trochę wyżej np. między panelami Redakcja poleca a Quiz? Głównie chodzi o to, że w wersji mobilnej w telefonie jak i tablecie trzeba sporo "jechać" na dół strony, żeby zobaczyć Forum. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
07-02-2018 23:58

KO napisał(a):

Takie pytanko, czy da radę może przenieść panel z Forum dyskusyjnym trochę wyżej np. między panelami Redakcja poleca a Quiz? Głównie chodzi o to, że w wersji mobilnej w telefonie jak i tablecie trzeba sporo "jechać" na dół strony, żeby zobaczyć Forum. icon_smile


Powiem tak - to celowy zabieg.
Chwilowo chcemy promować dwa miejsca: panel omediach.info i nowy box z info o wiośnie w Polsacie. To zmusza czytelników do tego, żeby przejechali przez te dwa panele. Na chwilę obecną z tego nie możemy zrezygnować. Musisz wytrwać, Konradzie w scrollowaniu icon_smile I wybacz nam, ale to kwestia promocji icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
08-02-2018 08:26

Też tak właśnie myślałem, że to chodzi o promocję, ok spoko nie gniewam się. Będę sobie jeździł paluchem na dół icon_wink
Awatar
ważna osoba
31-05-2018 11:19

Nie ładuje sie układ kanałów 1cpn1 https://www.tvpol...low_prosty
Udostępnij ten temat