Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-06-2018 18:44

Kamil napisał(a):

Nie ładuje sie układ kanałów 1cpn1 https://www.tvpol...low_prosty



Przepraszamy za chwilową niedostępność listy, trwały prace nad udoskonaleniem działania tejże listy. Od dzisiaj w ramach listy kanałów działa wyszukiwarka kanałów - można wyszukiwać kanały wg tematyki czy jakości obrazu.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-07-2018 12:05

Strona znowu mnie samodzielnie wylogowuje po paru godzinach nawet, pomimo klikania w "Zapamiętaj".
stały bywalec
22-05-2019 21:16

Mam taką propozycję, aby wprowadzić udogodnienia dla osób niepełnosprawnych jak zmiana wielkości czcionki czy kontrastu. Nawet gdzieś widziałem opcje czytania treści przez "komputer" dla niedowidzących
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-05-2019 22:29

NowakP napisał(a):

Mam taką propozycję, aby wprowadzić udogodnienia dla osób niepełnosprawnych jak zmiana wielkości czcionki czy kontrastu. Nawet gdzieś widziałem opcje czytania treści przez "komputer" dla niedowidzących


Postaram się chociaż część z udogodnień dla osób niepełnosprawnych wprowadzić w życie. Trzymaj kciuki!
stały bywalec
24-05-2019 19:59

Ten dodatek, który czyta zaznaczony tekst na stronach to GSpeech
wkręcam się
01-09-2019 10:45

Cześć . To ja Bucikkkk tylko niestety przez zmiany na stronie zostałęm wylogowany i nie mogłem odzyskać konta !!!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-09-2019 11:00

bucik23 napisał(a):

Cześć . To ja Bucikkkk tylko niestety przez zmiany na stronie zostałęm wylogowany i nie mogłem odzyskać konta !!!


Nie ma możliwości, że przez przeniesienie strony pod inny adres, straciłeś dostęp do konta. W obrębie kont i logowania nic się nie zmieniło
Awatar
jestem zawsze
01-09-2019 13:39

To samo miałem ale napisałem POLSACIK i moje logowanie
Udostępnij ten temat