Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)

Błędy, usterki, awarie w POLSAT BOX GO (dawniej : Błędy, usterki, awarie w ipla)

Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-11-2010 17:48

Tutaj można opisać wszelkie napotkane błędy, usterki oraz awarie w ipla. Ja zacznę icon_wink. Oto ciekawy błąd, który dzisiaj wyskoczył wprost na mój ekran icon_green. Według ipla dziś o 17:38 trwał półfinał programu "Stand up. Zabij mnie śmiechem" icon_wink. To zjawisko "zabiło mnie śmiechem" icon_green.

[center]
tvpolsat.info/images/zms.png
[/center]
Edytowane przez doniu dnia 23-05-2023 18:53
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
13-11-2010 09:54

Mi także wyskoczył ten błąd.Ciekawe,czy po Finale będzie komunikat:Właśnie trwa finał Stand Up Zabij mnie śmiechem! Kliknij i oglądaj! icon_biggrin
Awatar
wkręcam się
17-11-2010 06:01

ja też miałem taki bład
Awatar
bywam tu czasem
19-08-2011 00:59

Ja na początku miałem taką papkę kolorów. Coś jak 3D. Pobawiłem się w ustawieniach i to samo, wysłałem mail'a do ipla i gościu mi odpisał tak samo jak zrobiłem. Po jakimś czasie się zrobiło normalnie icon_wink Może jakieś aktualizacje z Internetu czy coś. Teraz najgorsze są reklamy. Jakieś 3 miesiące temu tak nie było, a teraz są nawet podczas oglądanego materiału. Chyba sobie kupię konto iplaVIP icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
29-11-2011 13:57

Czasami nie startuje serial z ipla na blu- ray tylko w kółko reklamy . Ostatnio zdarzyło się to wczoraj.
Awatar
ważna osoba
12-12-2011 20:19

Panowie co się dzieje z dźwiękiem na ipla załóżmy że oglądamy 1402 odcinek 1pmnowe i po jakimś czasie dźwięk zanika. Wystarczy przewinąć na drugą połowę i nie ma dźwięku.
U mnie dzieje się to zarówno na laptopie jak i smartfonie.
Czy ktoś może potwierdzić również ten problem icon_question
Jako że jestem użytkownikiem konta VIP w ipla zgłośiłem ten problem do pomocy technicznej.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-12-2011 20:22

W ubiegłym tygodniu (nie wiem dokładnie kiedy) właśnie spotkałem się z tym samym problemem - również jak oglądałem 1pmnowe, a mianowicie jak było 5 minut przed końcem serialu to nagle zanikł głos.
Awatar
ważna osoba
12-12-2011 20:23

Ja to już potwierdziłem na 4 urządzeniach z ipla na 1pmnowe więc to raczej problem techniczny po ich stronie.
Udostępnij ten temat