Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian na forum.tvpolsat.info

Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-09-2016 23:50

Dziękujemy Wam kochani za miłe słowa icon_smile.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
26-09-2016 20:06

Wchodzę do skrzynki nadawczej PW, chcę zobaczyć wysłaną przeze mnie wiadomość - przerzuca mnie do skrzynki odbiorczej. Dałoby się to naprawić? icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-09-2016 20:43

RS napisał(a):

Wchodzę do skrzynki nadawczej PW, chcę zobaczyć wysłaną przeze mnie wiadomość - przerzuca mnie do skrzynki odbiorczej. Dałoby się to naprawić? icon_wink


ale to przecież dobrze działa... icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
26-09-2016 21:04

No właśnie nie, ja chciałem sobie kliknąć i wejść w wiadomość wysłaną, po kliknięciu przerzuca mnie do skrzynki odbiorczej z nadawczej.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-09-2016 21:08

RS napisał(a):

No właśnie nie, ja chciałem sobie kliknąć i wejść w wiadomość wysłaną, po kliknięciu przerzuca mnie do skrzynki odbiorczej z nadawczej.


Klikasz w tą koperte u góry, a potem w zakładke "wysłane" tak?

Czy jak tam wchodzisz?
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
26-09-2016 21:17

Klikam w kopertę, w zakładkę wysłane. Potem klikam w jedną z wysłanych wiadomości i w momencie, gdy klikam w np. wiadomość do MG (jak jest na tym screenie pokazane - w ogóle nie ma avatara pokazanego, tak jakby nie było użytkownika, w skrzynce odbiorczej jest/są), żeby sprawdzić, czy dobrze wysłałem wiadomość, to automatycznie po kliknięciu przerzuca mnie do skrzynki odbiorczej.

i.imgur.com/FRt9UpV.jpg
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
26-09-2016 21:31

Myślę, że shoutbox powinien być przywrócony na stronę główną serwisu.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
26-09-2016 21:37

Też jestem tego zdania, ale niestety panowie są nieugięci i na to nie przystąpią icon_wink
Udostępnij ten temat