Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian na forum.tvpolsat.info

Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-09-2016 22:00

RS napisał(a):

Klikam w kopertę, w zakładkę wysłane. Potem klikam w jedną z wysłanych wiadomości i w momencie, gdy klikam w np. wiadomość do MG (jak jest na tym screenie pokazane - w ogóle nie ma avatara pokazanego, tak jakby nie było użytkownika, w skrzynce odbiorczej jest/są), żeby sprawdzić, czy dobrze wysłałem wiadomość, to automatycznie po kliknięciu przerzuca mnie do skrzynki odbiorczej.

i.imgur.com/FRt9UpV.jpg

icon_green
Naprawione
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
26-09-2016 22:29

Już ładnie działa mrgreen Dzięki za działanie icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
05-10-2016 00:20

[justify]Proponuję inne umiejscowienie panelu Forum dyskusyjne. Najlepiej było tak, jak w poprzedniej odsłonie strony. Teraz zlewa się ze wszystkim i nie rzuca za bardzo w oczy. Do tego chyba nie działa oznaczanie pojawienia się nowych postów. Wchodziłem parę razy, pojawiało się parę postów, a koperta w ogóle się nie zmieniała. Myślę też, że można by przywrócić podawanie godziny publikacji newsów. Tak, aby bardziej widzieć tą chronologię w układzie newsów.[/justify]
Awatar
wkręcam się
16-08-2017 06:55

A może zainstalować wtyczkę do tapatalk'a? Uprości nieco przeglądanie na mobilkach.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-08-2017 19:35

Grigori napisał(a):

A może zainstalować wtyczkę do tapatalk'a? Uprości nieco przeglądanie na mobilkach.


Niestety PHP-Fusion nie lubi się z Taptalkiem icon_cry( Nie przeskoczymy tego.
Jednak staramy się by nasze forum było jak najbardziej przejrzyste na urządzeniach mobilnych - nasze forum jest responsywne.

Być może dostrzegasz w nim jakieś niedociągnięcia - jeśli tak, koniecznie daj znać - poprawimy się!
Awatar
wkręcam się
16-08-2017 19:44

Nie no działa jak należy. Tu o wygodę chodzi by wszystkie fora mieć w jednym miejscu. Moja wina, bo nie zwróciłem uwagi na czym stoi forum icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
11-09-2017 11:10

Pogrubienia tekstu nie działają. Pomimo ich używania, to i tak czcionka nie jest zmieniona na grubszą.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-09-2017 12:00

Emil napisał(a):

Pogrubienia tekstu nie działają. Pomimo ich używania, to i tak czcionka nie jest zmieniona na grubszą.


Gdzie konkretnie to pogrubianie nie działa? Bo na forum wszystko jest okej icon_green
Udostępnij ten temat