Sylwestrowa Moc Przebojów

jestem zawsze
01-01-2019 12:42

Na temat wyników Sylwestrowej Mocy Przebojów cisza. Biorąc pod uwagę dane z MOR, które pewnie Nielsen wyprostuje, to coraz spokojniej można powiedzieć, że Polsat po raz trzeci z rzędu przegrał z Dwójką
jestem zawsze
01-01-2019 12:49

Mało tego, według tych danych TVN był cały czas na równi z Polsatem.

Za dużo Maseraka i Romanowskiej. Pokazywanie ich wygłupów podczas występu Boney M to było kuriozum.
Edytowane przez pawel1 dnia 01-01-2019 12:54
jestem zawsze
01-01-2019 13:14

I za dużo coverów i przynudzania jak z tym kabaretem. icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-01-2019 13:40

Mając naprawdę niezły skład, lepszy od poprzedniego sylwestra, tak zepsuć imprezę jednak trzeba umieć.

Scena piękna, szkoda tylko, że nie "wychodziła" w stronę widowni. W mojej ocenie stadion nie jest najlepszym miejscem na tego typu zabawę. Występy... cóż. Nudne, bez energii, choć nie we wszystkich przypadkach. Niemal za każdym razem, gdy odpalałem Polsat (z wyjątkiem Ich Troje i Feela) odnosiłem wrażenie, że wykonawcy jak i publiczność bardzo się męczą. Maryla Rodowicz też już bez tej fantastycznej energii, jakby wypalona. Bony M. Ile można... Niefajnie się to oglądało. Całość wypadła dość słabo. Z sympatii i chyba z sentymentu do zabaw sylwestrowych Polsatu (zwłaszcza tych z Warszawy - Roxette i Gdyni - pierwszy sylwester) ocena 3/5. Zawyżona. Nawet TVN chwilami oglądało się lepiej, choć tak "drętwej" publiczności warszawskiej nawet ta chorzowska nie była w stanie przebić.

Nie zaskoczy mnie wysoka oglądalność sylwestra TVP, sam - mimo niechęci do kierownictwa TVP i tego jak funkcjonuje telewizja publiczna, mimo iż na co dzień omijam TVP, zdecydowanie chętniej zaglądałem za pośrednictwem TVP do Zakopanego. Było po prostu ciekawiej.
Wielkie nazwiska takie jak Al. Bano i Romina Power oraz gwiazdy disco polo musiały zrobić swoje dlatego obstawiam wysoką wygraną TVP.
Polsat powinien poważnie zastanowić się nad formułą swoich sylwestrowych zabaw.
Awatar
ekipa moderatorska
01-01-2019 14:17

Trzeciak napisał(a):

Na temat wyników Sylwestrowej Mocy Przebojów cisza. Biorąc pod uwagę dane z MOR, które pewnie Nielsen wyprostuje, to coraz spokojniej można powiedzieć, że Polsat po raz trzeci z rzędu przegrał z Dwójką


Wyniki Nielsena będą jutro. Polsat mógł wykupić aby były dostępne wcześniej, ale nie wiadomo czy tak zrobili.
Awatar
bywam tu czasem
01-01-2019 14:28

Można powiedzieć że sylwester sie nie udał. A na następny rok może by trzeba było zmienić lokum wink
Awatar
redaktor tvpolsat.info
01-01-2019 15:42

Tak sobie myślę, że sylwester z puszki czyli to co było na Polo TV i Disco Polo Music miałoby z pewnością większą a może i nawet największą oglądalność tyle, że nie na żywo, ale na bank lepiej niż podczas tegorocznej SMP. Mieszanie gatunków muzycznych nigdy nie przynosi dobrych wyników, albo skupiamy się na jednym lub klimatach bliskie sobie albo latamy od sasa do lasa. To juz Festiwal weselnych przebojów lepiej wychodzi bo mamy przeboje gatunkowo blisko siebie co przekłada sie na bardzo dobre wyniki oglądalności oczywiście.

Czas na wyciągnięcie wniosków i duże zmiany w formule SMP, bo aktualna się wypaliła.
Awatar
przyjaciel strony
01-01-2019 15:56

1,8 mln wg Nielsena, 2,4 mln wg Instagramu (ale to pewnie łączna Widownia choć nie wierzę że Polsat News tyle zgarnął - to pewnie w peaku)
Udostępnij ten temat