iPolsatBox (dawniej iCOK)iPolsatBox (dawniej iCOK)iPolsatBox (dawniej iCOK)iPolsatBox (dawniej iCOK)

iPolsatBox (dawniej iCOK)

Awatar
stały bywalec
17-11-2012 16:44

Chciałem skorzystać z tzw. "oferty przygotowanej dla Ciebie". Wszystko ładnie, podałem nawet nr. swojego telefonu, tylko, że muszę wyrazić zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a ja nigdy tego nie robię. Nie chcę od nikogo dostawać bzdurnych sms-ów. A tam jest jeszcze takie zdanie-
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cyfrowego Polsatu oraz podmiotów trzecich
. Ciekawe co to za podmioty. To ja dziękuję za taką ofertę. Skoro ma to być oferta dla mnie, to po co to wszystkoicon_question
Awatar
ekipa moderatorska
17-11-2012 17:08

Ja skorzystałem z "oferty przygotowanej dla Ciebie" kilka miesięcy temu i nie dostane ani sms-ów ani maili od 1cpn1
Awatar
rozkręcam się
17-11-2012 18:09

Mają jeden wielki bałagan ja już mam 3 różne nr kont do wpłat za usługi , a później przychodzą upomnienia na jakieś dziwne kwoty. Abonament za telefon mam liczone 2 razy na jednej fakturze i nikt tego nie potrafi wyjaśnić. Coraz gorzej dzieje się w CP.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-11-2012 18:40

Na przełomie października i listopada dwukrotnie zamawiałem przez ICOK druki abonentowe - do tej pory mi ich nie przysłaliicon_lol w poniedziałek zamówie je po raz kolejny - pewnie bez telefonu do nich się nie obejdzieicon_lol
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
17-11-2012 19:33

Musisz dzwonić. Ja 6 lat zamawiałem druki w iCOK i dalej ich nie dostałem.
Awatar
bardzo ważna osoba
18-11-2012 10:32

@Mariusz, jakby co to w zastępstwie użyje druki przelewowe, które mam przeznaczone do TNK HD (mam ich chyba z 70 icon_green) icon_smile
bardzo ważna osoba
06-06-2013 19:33

Już od kilku dni próbuję się dostać do ICOK i nie mogę mimo że zmieniałem przeglądarki to i tak nic nie pomogło maicie może jakieś rozwiązanie w tej sytuacji ? icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-06-2013 19:53

Wyczyść ciasteczka cache w przeglądarce- może pomoże icon_wink
Udostępnij ten temat