iPolsatBox (dawniej iCOK)iPolsatBox (dawniej iCOK)iPolsatBox (dawniej iCOK)iPolsatBox (dawniej iCOK)

iPolsatBox (dawniej iCOK)

bardzo ważna osoba
07-06-2013 12:11

Spróbuję icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
26-11-2013 13:08

Nie wiem Gdzie to napisać więc piszę tutaj icon_wink Są Testy beta nowego ICOK na stronie Cyfrowego Polsatu mi się podoba nowy wygląd icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
26-11-2013 13:33

Tak zgadza się już od dawna prowadzone są testy nowego iCOK. Na razie dostęp do wersji testowej mają wybrani abonenciicon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
26-11-2013 13:36

Ja już mam dostęp powiem szczerze mi się podoba icon_smile Dzięki za przeniesienie wątku nie zauważyłem że jest osobny o ICOK icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
26-11-2013 13:37

Jak możesz to wrzuć screeny na forum dla tych co nie widzieli jeszcze nowego iCOK icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
26-11-2013 14:33

ICOK 2.0

i.imgur.com/scarB3k.png

i.imgur.com/SQZwklP.png

i.imgur.com/qGQAOag.png
Awatar
piszę coraz więcej
01-12-2013 08:42

Napiszcie do nich że chcecie dostęp do wersji beta. Poprosiłem, nawet dwa razy, i dostałem dostęp. Niebo a ziemia icon_smile
jestem zawsze
01-12-2013 11:09

To do nich trzeba pisać by udostępnili stronę w wersji BETA? I to jeszcze próbując się zalogować wyskakuje komunikat :
"INFORMUJEMY ĹťE Z POWODÓW TECHNICZNYCH MOĹťLIWOŚÄ† KORZYSTANIA Z NOWEJ WERSJI ICOK BĘDZIE UDOSTĘPNIONA WYBRANEJ GRUPIE ABONENTÓW" -
Parodia !!!
Może tak napiszę jeszcze do innych portali by udostępnili mi wersję BETA. A co...
Druga sprawa to "Problemów technicznych..." - Polsat w technologii LTE ma problemy techniczne? To co to za firma jak na dzień dobry ma problemy techniczne?? Problem to jest jeden że coś nie tak miałem z głową gdy zawierałem z nimi umowę! Największy błąd jaki właśnie wykonałem w życiu to ten i pluję sobie do dziś w brodę!
i44.tinypic.com/293hk00.jpg
Udostępnij ten temat