Zapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowości

Zapowiadane nowości

Awatar
jestem zawsze
26-09-2015 21:01

Pewnie powstawiają znaczki HD na loga tych stacji i na tym się skończy. Tak na serio teraz Cyfrowy Polsat będzie miał ciężki orzech do zgryzienia bo niestety nie będzie u niego tak czysto jak na jednym z transponderów konkurencji gdzie w zasadzie będą tylko trzy stacje telewizyjne.
Awatar
wkręcam się
27-09-2015 12:58

Jak to gdzie?! Znikają kanały VOD z 10758 zostają tylko 4
Awatar
ekipa moderatorska
27-09-2015 13:00

Nic z VOD nie zniknie kolego. Na ulotce był zareklamowany tylko pakiet. Czyli go wykupisz i masz 4 kanały VOD. A pozostałe musisz wykupywać osobno. Obecnie też jest reklamowany głównie pakiet(katalog) VOD
bardzo ważna osoba
30-09-2015 20:11

Czy może coś wiadomo o obłożeniach na tp. CP ? Czy będzie to wyglądało jak przedstawiono na stronie http://satkurier....o-110.html ? Bo jeżeli tak to nie rozumiem po co im dublować znowu Polsat SD, Tv4 SD na kolejnej częstotliwości. No i po co im oczywiście kopia kilku kanałów w SD np: History? Jeżeli to będzie tak wyglądać to ja bardzo dziękuję za takie zmiany....
Awatar
jestem zawsze
11-10-2015 14:33

Pewnie dlatego im te SD'ki są potrzebne żeby powoli zastępować je wersjami HD. Sami wiecie jaki był szum przy minionej zmianie kanałów.
Do tego dochodzi jeszcze TNK SD którą to trzeba będzie utrzymywać jeszcze przez rok.
Tak swoją drogą ciekawe czy 1cpn1 wreszcie rozwiąże ten problem z 4fun'ami gdyż brak ich dołączenia mimo planów jest nieco irytujący. Gdyby nie fakt że stacje te są FTA to znając życie powtórzyła by się ta sama sytuacja jaka była z Travel Channel HD kiedy to ten kanał trzy lata czekał na uruchomienie.
Awatar
piszę coraz więcej
04-06-2016 13:09

TVP ABC wkrótce w Cyfrowym Polsacie?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-06-2016 14:03

To jest wypowiedź z kwietniowego numeru, a SK się budzi w czerwcu i ją publikuje sugerując, że to jakaś nowość.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
04-06-2016 17:55

kacper2101 napisał(a):

TVP ABC wkrótce w Cyfrowym Polsacie?

Pewnie tak, bo po co Maciej Stanecki, Wiceprezes Telewizji Polskiej miałby kłamać? icon_wink
Udostępnij ten temat