Zapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowości

Zapowiadane nowości

stały bywalec
06-10-2010 19:55

Przecież jest mowa o repakietyzacji oraz o dołączeniu do oferty Cinemax HD, więc aż tak wielka niewiadoma to, to nie jest. Tajemnicą jest tylko to jak repakietyzacja będzie wyglądała. A co najgorsze repakietyzacja może łączyć się z podwyżką cen. Inaczej raczej nie będzie. Tzn. niby nie podniosą cen, ale będziemy więcej płacić. ;-) Jak to było np. z wyrzuceniem Cinemaxów z pakietu RelaxMix.
Edytowane przez MN dnia 16-08-2011 00:27
stały bywalec
07-10-2010 09:06

Nie ma co spekulować. A jak już to można np. przypuszczać, że zmiany będą duże większe niż Ty spekulujesz. Pakiet Familijny czy RelaxMix może zostać zlikwidowany. Mogą powstać zupełnie inne pakiety, np. tematyczne tak jak jest w n'ce albo powstaną pakiety HD na wzór nowopowstałych pakietów w Cyfrze+. Mogą to też być niewielkie, kosmetyczne zmiany nie wywołujące większych emocji wśród abonentów.
Edytowane przez MN dnia 16-08-2011 00:27
Awatar
jestem zawsze
30-01-2011 14:21

Jak już wiecie 1 lutego Cyfrowy Polsat wprowadzi kanał National Geographic (także w wersji HD) i połączy to z nowym układem stacji w dekoderze który może być dużym liftingiem obecnej listy lub całkowicie nową listą.
bywam tu czasem
30-05-2011 06:33

A co to jest za różnica na jakiej pozycji kanał będzie w ofertach cyfrowych platform. Przecież o dostepności do kanałów decydują pakiety. Więc obojętnie czy będzie na 179 czy 19 to i tak dostęp będzie taki sam.
Więc co TV Puls tak się cieszyło ostatnio, że w CP zostało przeniesione do pierwszej setki. Ale co to dla nich za różnica skoro to i tak pakiety decydują??? A posiadaczowi pakietów obojętnie czy na której pozycji mają stację. Może ktoś wyjaśnić co to za różnica?????
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
30-05-2011 06:33

bardzo wielka różnica np:ja nie mam ochoty skakać z kanału 6 na 170icon_smile wole zeby wszystkie były blisko siebie
bywam tu czasem
30-05-2011 10:27

Ale ja mam kablówkę z telewizją cyfrową i np. TVP Info mam na pozycji 137 i mi to nie robi żadnej różnicy. Po prostu wpisuję na pilocie nr kanału i mi przełącza a w platformach cyfrowych CP, C+ i n to można przełączać wybierając nr kanału czy trzeba po kolei zmieniać kanały? Bo jeśli można przełączać to przecież szybciutko się zapamięta na jakich numerach ma się ulubione kanały.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
30-05-2011 10:44

niby tak ale ja wole przełączać,niż wpisywać 3-y cyfrowe numery kanatłówicon_smile
bardzo ważna osoba
07-07-2011 19:45

czy pojawi się kanał TVP1 HD i co z Nickelodeon HD a także kiedy wreszcie będzie dostępny psn1006 dla wszystkich z 1cpn1
Udostępnij ten temat