"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

Awatar
ważna osoba
22-09-2012 19:35

Mogliby ten spot wykorzystać jako nową oprawę programu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-10-2012 20:36

Ponoć "Nowy dzień" od października jest emitowany od 05:58 do 10:00, a nie od 06:00 do 11:00. Sprawdzę to dokładnie icon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-10-2012 18:46

Po tych ostatnich zmianach pan Mariusz Abramowicz chyba częściej prowadzi serwisy w poranku niż jest gospodarzem "Nowego dnia". A z kolei pan Marek Kacprzak jest obecnie na urlopie icon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-11-2012 13:42

"Nowy dzień" ruszył dziś o 05:00 w Polsacie i Polsat News, a o 06:00 dołączył Polsat2. Wyniki wyborów komentował od po 05:00 Bogusław Chrabota, notorycznie nazywany przez Bartosza Kurka Bogdanem icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-02-2013 13:43

Od 4 marca dłuższy "Nowy dzień" w Polsacie - od 05:58 do 08:00. Na pewno w dni powszednie, jeszcze nie wiadomo, czy w weekendy również.
Awatar
ekipa moderatorska
15-02-2013 14:08

Pasmo porannych bajek zostanie tym samym skrócone do 55 minut. Widać, że Polsat robi co może i zmienia program rano, żeby ugrać jakieś dodatkowe procenty widowni.
Awatar
przyjaciel strony
19-03-2013 15:49

Z biegiem czasu Pan B. Kurek przestał mi się podobać. Chętniej oglądałbym go w Polsat Biznes, bo w Nowym Dniu zwyczajnie mnie irytuje. Jego żarty są czasem nie na miejscu, a poczucie humoru ma słabe, wciąż się sztucznie uśmiecha. Gdy prowadził biznesowe programy wypadał zdecydowanie lepiej.
W Nowym Dniu brakuje kogoś, kto ze swoistą swobodą prowadziłby program: raz jeszcze wspomnę Panią E. Kopic.
Zmieniłem radykalnie zdanie o wspomnianym B. Kurku. Ani świetlista, ani świetlana ta jego przyszłość icon_green
wkręcam się
25-06-2013 17:23

Z biegiem czasu Pan B. Kurek przestał mi się podobać. Chętniej oglądałbym go w Polsat Biznes, bo w Nowym Dniu zwyczajnie mnie irytuje. Jego żarty są czasem nie na miejscu, a poczucie humoru ma słabe, wciąż się sztucznie uśmiecha.


A ja dodam, że irytuje mnie, że przerywa rozmówcom i widać, że obrósł w piórka...Jestem zdecydowanie za jego zwolnieniem... Nie on jedyny jest taki denerwujący, bo E. Bodziuch też-moim zdaniem, oczywiście.
Udostępnij ten temat