"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

Awatar
ważna osoba
05-07-2013 14:12

Bardzo podoba mi się nowa oprawa prognozy pogody podczas Nowego dnia związana z reklamą internetu lte, w czasie łączeń na żywo z różnymi miejscami. Taka oprawa mogłaby być nawet na 1pol bo wydaję się bardzo udana i ciekawa.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-07-2013 18:43

TVP zmałpowała pomysł Polsatu i tak jak Polsat pokazuje "Nowy dzień z Polsat News", tak TVP emituje równolegle w TVP1 poranek TVP Info - od dziś od 05:55 do 08:00, a w zeszłym tygodniu to było od 07:00 do 08:00.

O ile w przypadku Polsatu to ma sens, bo Polsat News jest kanałem kodowanym, to w przypadku TVP sensu to nie ma, bo TVP Info ma praktycznie ten sam zasięg, co TVP1. Ale widocznie ktoś to jednak w Jedynce ogląda, skoro wydłużyli to pasmo po tygodniu emisji.
Awatar
ekipa moderatorska
08-07-2013 18:45

Wydłużyli po to by większa oglądalność była bo pewnie mało kto włącza rano TVP Info a prędzej TVP1 icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-07-2013 20:39

MN napisał(a):

TVP zmałpowała pomysł Polsatu i tak jak Polsat pokazuje "Nowy dzień z Polsat News", tak TVP emituje równolegle w TVP1 poranek TVP Info - od dziś od 05:55 do 08:00, a w zeszłym tygodniu to było od 07:00 do 08:00.



O ! Po raz pierwszy to nie Polsat "zmałpował" jakiś pomysł TVNu lub TVP (patrz TopChef) ... cud icon_lol
Ich antena, ich sprawa - ich decyzja.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-10-2013 15:57

Z prezentacji na stronie polsatmedia.pl wynika, że wiosną 2013 roku program miał średnio 15,1% udziału w grupie komercyjnej, a oglądało go 0,3 mln widzów. Jest to chyba wynik tylko w głównym Polsacie, bo w przypadku np. F1 i boksu pod wynikami jest wskazane, że to wynik łączony, a tutaj nie ma tego pod wynikami, tylko jest informacja o emisji na 4 antenach, ale nie przy wynikach.

Tak czy siak, wynik pod względem udziałów bardzo dobry.
Awatar
ekipa moderatorska
18-10-2013 21:02

Bardzo dobry. Pewnie dlatego TVP1 dało u siebie poranek z TVP Info chcąc skopiować pomysł.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-12-2013 21:22

Jeszcze go tam nie było icon_wink.

Krzysztof Ibisz na Facebooku:
Kochani, dziś rozpocząłem pracę w programie " Nowy Dzień z Polsat News", który jest nadawany na żywo w Telewizji Polsat od godziny 6.00, a druga część programu w Polsat News. Będziemy się spotykać w prawie wszystkie soboty i niedziele od stycznia. Zapraszamicon_smile Bardzo dziękuję całej Newsowej " Załodze" Polsatu za ciepłe przyjęcie mnie na pokładzieicon_smile.
(...)
Panie Krzysztofie mam pytanie czy zmieni się troszkę formuła programu "Nowy Dzień" i np. będą zapraszane gwiazdy , osoby publiczne do programu ?

Krzysztof Ibisz Tak, np 4 stycznia m.in. Michał Wiśniewski z Dominiką, Maciej Zień, Rafał Brzozowski. Nad gośćmi 5.01. jeszcze pracujęicon_smile ale będzie m.in. Budka Suflera w pełnym składzie. Pozdrawiam.
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
15-12-2013 23:38

To zasługa, że sprawdził się jako reporter w programie "Bezpieczne wakacje". Jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie. icon_wink
http://www.wirtua...olsat-news
Udostępnij ten temat