Wycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z oferty

Wycofanie kanałów z oferty

przyjaciel strony
25-01-2011 18:23

właśnie ja chciałbym aby jak najwięcej ubyło bo ci co maja mało abonentów to rozwijają oferty a CP normalnie olewa nas jak się da niech stracą z pół miliona lub więcej i aby nic nie przybywało to wtedy może coś ruszy bo na razie olewają ofertę tv jak się da....

icon_green
Awatar
bywam tu czasem
26-01-2011 13:54

Jak juz obrońcy CP są wściekli na politykę operatora to nie jest dobrze , olewają nas centralnie bo maj te 3,5 min abonentów .Ale jak na koniec roku będzie 2,9 to im się zacznie palić tyłek
przyjaciel strony
26-01-2011 14:13

może być już w marcu niecałe 3mln jak się wkurzą wtedy może rozum coś u nich ruszy bo chyba się zahibernowali..

ja osobiście zostaję bo trzyma mnie siatka i boks ale nie lubię jak ktoś kogoś żywcem olewa maja 3,5mln abonentów nic nie dodaja a cały czas przybywa to po co jak ubędzie z te 500tys to wtedy może zaczną coś myśleć
Awatar
ważna osoba
26-01-2011 21:20

@Jarecki, tak piszesz o powtórkach na BBC Knowledge. Ja mam dostęp do National Geographic Channel i tam też sporo jest powtórek, z resztą jak prawie na wszystkich stacjach TV. Dla mnie wycofanie kanałów BBC z CP, to wielka stata i nowe kanały mi tego nie zrekompensują. Cały rozmyślam nad wypowiedzeniem. Poza tym jako abonent opcji Premium za 4xBBC dostanę tylko 2 kanały, ponieważ FOX'a już mam w wersji HD od listopada, a National Geographic Channel będzie mieć od lutego ujednoliconą ramówkę razem z wersją HD tego kanału. To faktycznie korzystna zmiana icon_confused [sic!]
Awatar
bywam tu czasem
27-01-2011 09:56

Nasz kochany 1cpn1 ma nas gdzieś oferta tv nie jest rozwijana wymieniają tylko kanały jedną mnie zastanawia jakie kolejne kanały polecą np za ViaSat jeżeli wogóle je dodadzą
Awatar
jestem zawsze
27-01-2011 10:36

Ja powiem tak: dobrze, że chociaż podmieniają... icon_confused
wkręcam się
27-01-2011 13:27

Dokładnie. CP tylko wymienia kanały. Dlaczego CP nie pozbędzie się AXN Crime, AXN Sci-Fi, przecież tam nie ma ni,c same badziewie....a co do powtórek: w NG też są powtórki....a Discovery czasami mijam bo znowy leci to samo...nawet nie raczą wymienić godzin emisji...no przecież ile można oglądać to samo? I za co płacimy CP? za to że mamy dekoder w domu? Wydaje mi się że już dawno minęły czasy kiedy miało się w domu skrzynkę z napisem SAT a sąsiad się pocił z zachwytu.
Awatar
ważna osoba
27-01-2011 15:37

@PS HD, marna mi to pociecha. Oferta powinna być rozwijana, a nie kanały do wymiany.
Udostępnij ten temat