Wycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z oferty

Wycofanie kanałów z oferty

Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-07-2013 00:16

Jeszcze Cyfrowy Polsat nie potwierdził, że wyłączy ten kanał, więc powoli icon_wink. Już niektórzy pisali wypowiedzenia w sprawie Zone Romantica i do dziś mają je w szufladach icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-08-2013 18:00

Cyfrowy Polsat wyłączył ESPN Classic Sport. Myślę że z tego powodu mam prawo wypowiedzieć obecną umowę. Czy jak wypowiem umowę z powodu wycofania ESPN to skontaktuje się ze mną ktoś z działu utrzymania klienta by przedstawić jakąś ofertę dla mnie? Chodzi mi o to że chcę zostać z CP, tylko już na nowej umowie, bo obecna dotyczy starej pakietyzacji nie mam BBC itp. Myślę też że dzięki wypowiedzeniu jakieś gratisy dostanę.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-08-2013 18:02

Pominę już kwestię, czy masz aktywny ten pakiet, w którym był ten kanał i czy masz go w PWU, bo to podstawa.

Jak sam nie zadzwoni, to Ty możesz zadzwonić na infolinię Działu Utrzymania Klienta. Tel. 22 212 71 28.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-08-2013 18:06

Najczęściej konsultanci próbują zatrzymać swoich abonentów proponując jakieś korzystne warunki, które zachęcą do pozostania i przedłużenia umowy. Możliwe, że w Twoim przypadku będzie tak samo.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
05-08-2013 18:08

Dzięki za szybką odpowiedź icon_smile Oczywiście że mam ten kanał w PWU (umowa z początku 2012 roku na pakiet Premium, w punkcie Sport HD jest wyszczególniony ESPN). Jeszcze jedno pytanko, czy wypowiedzenie lepiej złożyć pisemnie pocztą czy w APS?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-08-2013 18:15

Wypowiedzenia składa się listownie. W APS można tylko oddać dekoder.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-08-2013 19:23

Ja własnie dzisiaj wyslalem wypowiedzenie (polecony, priorytet, zpo)
Awatar
bardzo ważna osoba
23-06-2014 12:34

Po HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2 i Sundance w SD przychodzi pora na wycofanie pozostałych kanałów SD, które mają swoje odpowiedniki w HD:

swojadroga na forum SK napisał:

24 czerwca br. nastąpią poniższe zmiany w składzie pakietów i cennikach Telewizji Satelitarnej:

1. Ze składu pakietów usunięte zostaną kanały nadawane w jakości SD, które mają swoje kopie w HD: AXN, Discovery Channel, Eurosport, Eurosport 2, FOX, Fox Life, History, ID, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TLC, TVN, TVP 1, TVP 2, TVN 7, Universal. Kanały będą nadawane promocyjnie.
Zmiana nie dotyczy kanałów Animal Planet, FilmBox i Nickelodeon, które w SD i HD mają różne oferty programowe.

2.Kanał Polsat News+ wchodzi w skład pakietów (dotychczas nadawany był promocyjnie). Dostępny będzie od Pakietu Mini HD.

3.Następuje zmiana nazwy Miesięcznego Katalogu Filmów VOD w cenniku dla Abonentów. Na wszystkich dokumentach widniała będzie nazwa „Pakiet VOD”. (...)
Udostępnij ten temat