Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?

Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?

Awatar
przyjaciel strony
30-07-2011 23:16

Ja przeglądając media2 zobaczyłem w źródle stronę tvpolsat.info i tak tu trafiłem
Awatar
jestem zawsze
31-07-2011 10:29

A ja to już nie wiem jak się tutaj znalazłem - może ktoś wiem icon_green
Awatar
przyjaciel strony
10-04-2012 20:02

Pierwszy raz znalazłem się na tej stronie przez link ze strony alehumor.pl.tl. Po jakimś czasie chciałem się zarejestrować i teraz jestem tutaj icon_smile
Awatar
jestem zawsze
10-04-2012 20:43

Szukałem w google ciekawostek o telewizji więc na początku napisałem polsat i jadę i gdzieś zobaczyłem link tvpolsat.info skopiowałem i wkleiłem po 6 miesiącach się zalogowałem
Awatar
przyjaciel strony
19-01-2013 07:29

Ja czytam 1npinfo od połowy wakacji, zarejestrowałem się, tylko po to, żeby rozwiązać Quiz 20-lecia Polsatu, jednak pomyślałem, że będę użytkownikiem 1npinfo i tak się tu pojawiłem icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-01-2013 11:17

MC napisał(a):

Z tego, co pamiętam, to szukałem w Google'ach informacji dotyczących Cyfrowego Polsatu. Nie pamiętam, co dokładnie wpisywałem, ale zapewne chciałem znaleźć informacje dotyczące nowych kanałów w Słonecznej Platformie. No i takim sposobem znalazłem stronę, na początku tylko ją odwiedzałem, dopiero po jakimś czasie się zarejestrowałem.
Ze mną było tak samo icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
19-01-2013 12:46

arci691 napisał(a):

Ja przeglądając media2 zobaczyłem w źródle stronę tvpolsat.info i tak tu trafiłem

Ja tak samo, ale w moim przypadku był to artykuł na satkurier.pl icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
12-03-2013 18:13

Na ten portal trafiłem ( tj spora liczba osób ) za pomocą Wujka Google, przy okazji trafiając na SK smile1 Szukałem informacji na temat 1cpn1 i miałem ową platformę ponad 2 lata. Jednakże CP mi niezbyt kuszącą ofertę zaproponował na przedłużenie, więc się rozstałem z CP, i wziąłem n-kę, ale nie rozstałem się z portalem - zaklimatyzowałem się tutaj smile1
Udostępnij ten temat