Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?

Jak znaleźliście się na tvpolsat.info?

bardzo ważna osoba
12-03-2013 23:08

A ja Czytając Pewnego Newsa na SK i było napisane w "źródle" Adres TV Polsat.info i tak jakoś tu trafiłem icon_smile
bardzo ważna osoba
13-03-2013 09:30

Ja już dawno wiedziałem o Tv Polsat.info tylko jakoś nie rejestrowałem się od razu tylko po jakimś czasie a o stronce dowiedziałem się z SK icon_smile
Awatar
wkręcam się
23-04-2013 00:57

Szukałem przez ostatnie kilka dni jakiś informacji z pierwszej ręki na temat CP (sprzęt, problemy dnia codziennegoicon_smile ) i wujek Google mnie tutaj zaciągnął.
A dziś założyłem sobie konto i chyba zostanę trochę na dłużej bo wczoraj podpisałem cyrograf na 29 miesięcyicon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-04-2013 01:02

Witamy serdecznie icon_smile.
Awatar
wkręcam się
25-10-2013 07:59

Znalazłem w Google, wpisałem forum Polsat

Przy okazji witam się na forum icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
25-10-2013 08:05

Witamy cię Wojtku icon_smile
Awatar
ważna osoba
25-10-2013 11:32

Witam . Ja po prostu wpisałem cyfrowypolsat i wyskoczyło mi dużo opcji i w goglach zobaczyłem link info Polsat , i tak to się zaczęło. Ale się cieszę że jestem tu z wami dość już długo. Wszystkim tutaj zalogowanym i oglądających naszą stronę internetowa , życzę wszystkiego najlepszego i miłych chwil ,spędzonych na naszej stronie infopolsat.
rozkręcam się
21-11-2013 12:29

Ja również trafiłem tu poprzez znajomego, który podobnie jak ja korzysta z oferty Cyfrowego Polsatu.
Udostępnij ten temat