Kanały HBO i CinemaxKanały HBO i CinemaxKanały HBO i CinemaxKanały HBO i Cinemax
Awatar
bardzo ważna osoba
06-02-2014 22:48

Dziś już pojawiła się telegazeta na HBO HD ale jest ona dostępna tylko na kanale 27 a na 132 juz nie ma
Awatar
bardzo ważna osoba
06-02-2014 23:29

Widocznie na jednej z kopii HBO HD nie dołączono parametru PID TXT odpowiedzialnego za teletekst, telegazetę czy jak to tam się dokładnie nazywa.
icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
07-02-2014 14:00

Ja to chyba nie jestem nowoczesny bo korzystam jeszcze z takiego wynalazku jak telegazeta icon_lol
Awatar
bardzo ważna osoba
08-07-2014 03:45

[justify]HBO Polska od lipca br. nie realizuje już przekazu kanałów HBO dla sieci kablowych za pośrednictwem satelity Amos (4°W). Operatorzy nadal mogą oferować klientom stacje nadawcy w wersjach SD i HD, otrzymując ich sygnał przez światłowód lub satelitę Eutelsat Hot Bird.

- Kanały HBO w standardowej rozdzielczości nie są już nadawane przez satelitę Amos, ale każdy z operatorów kablowych może mieć do nich dostęp poprzez światłowód lub poprzez operatora technicznego z satelity Hot Bird. W ten sposób możliwy jest odbiór HBO zarówno w wersji SD, jak i HD - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Agnieszka Niburska, deputy marketing director w HBO Polska.

Niburska dodaje, że decyzja nadawcy ma charakter biznesowy, a jej skutki nie powinny być odczuwalne dla abonentów, bo im sygnał kanałów HBO dostarcza bezpośrednio operator kablowy.

Wspominany wcześniej operator techniczny to platforma nc+, która nadaje na satelicie Hot Bird sygnał kanałów HBO zarówno w jakości SD, jak i HD. Z kolei obecny na tym samym satelicie konkurencyjny Cyfrowy Polsat udostępnia od kwietnia br. stacje HBO wyłącznie w wysokiej rozdzielczości.[/justify]
[right]Wirtualnemedia.pl[/right]
Mam nadzieję, że już niedługo kanały HBO, wraz z Cinemax, będą dostępne na satelicie już tylko w HD.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-09-2014 00:45

Amerykańskie HBO rozważa wprowadzenie oddzielnej subskrypcji dla HBO GO, która umożliwiałaby zakup dostępu do usługi bez posiadania pakietu premium HBO.

Mnie takie coś by cieszyło, bo np. nie mam dostępu do kanałów HBO w nc+, a chciałbym sobie coś obejrzeć on the go na np. iPadzie. Ciekawe też kiedy w Europie pojawi się Cinemax Go.
icon_smile
Awatar
jestem zawsze
30-09-2014 14:48

Witam, mam problem bo mi nie działają kanały HBO 2 HD i HBO COMEDY HD w CP na pozycji 133, 134 a reszta działa na ekranie jest napis sygnał kodowany i proszę o najszybszą odpowiedź na to pytanie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-09-2014 14:51

Włącz na 1 godzinę na HBO2 HD może po tym czasie ruszą uprawnienia do tych kanałów .
piszę coraz więcej
30-09-2014 18:10

Waski45 napisał(a):

Witam, mam problem bo mi nie działają kanały HBO 2 HD i HBO COMEDY HD w CP na pozycji 133, 134 a reszta działa na ekranie jest napis sygnał kodowany i proszę o najszybszą odpowiedź na to pytanie

Tu masz wytłumaczenie: http://tvpolsat.i...dmore=6491.

PS. To co napisałeś nie było pytaniem.
Udostępnij ten temat