Kanały HBO i CinemaxKanały HBO i CinemaxKanały HBO i CinemaxKanały HBO i Cinemax
Awatar
bardzo ważna osoba
16-02-2013 20:38

Dlatego ze taka bieda na HBO to zrezygnowałem z tego Pakietu bo same powtórki nic konkretnego tam nie ma
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-02-2013 20:52

@Staszek Tylko , że są premiery w marcu na HBO . Co prawda , nie są to "okrzyczane" , "głośne " premiery , ale właśnie te mało znane filmy , są często lepsze od tych "hitów" , które są wyświetlane w kinach - wcale nie mówię , że "hity" kinowe są złe tylko , że mało znany film nie znaczy , że zły , nudny itp . icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
16-02-2013 21:05

Wiem, że są w marcu premiery. Ale odkąd mam HBO to nie było tak słabego okresu jak teraz od początku stycznia. To nie może być zwykły przypadek.
Awatar
jestem zawsze
16-02-2013 21:08

może jednak NC+ zabrało HBO jakąś wytwórnie tylko czekają z ogłoszeniem tego.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-02-2013 21:16

Tylko , że na Canal + i Npremium nie ma też "głośnych" premier , więc może to być zarówno cisza przed burzą , bo NC+ zabrało jakąś wytwórnię HBO lub równie dobrze to może być tylko i wyłącznie "słaby" miesiąc na wszystkich kanałach Premium . icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
16-02-2013 22:31

Nie wiadomo czy nc+ coś zabierze HBO. To są tylko plotki z forum i nic więcej.
wink
Awatar
bardzo ważna osoba
17-02-2013 10:20

DamianCP napisał(a):

Dlatego ze taka bieda na HBO to zrezygnowałem z tego Pakietu bo same powtórki nic konkretnego tam nie ma

Ja tak samo icon_smile

Moim zdaniem jak nc+ przejmie jedną z wytwórni HBO, to jedynym sensownym rozwiązaniem powinna być likwidacja paczki CineMax-ów i przeniesienie filmów do kanałów HBO - po co trzymać 5 kanałów filmowych, jak nie można już im zapewnić kontentu na dobrym poziomie. icon_smile
Awatar
stały bywalec
17-02-2013 11:45

Ja niestety nie mogę zrezygnować z HBO teraz żałuję że go wziąłem 2 lata temu podzielam przedmówców...same powtórki aż do przesady.Po aneksie mam dostep do HBO GO przez 3 m--ce gratis, potem trzeba płacić, ja dziekuję za to juz na YT są w lepszej jakosci filmy niżeli na HBO GO.Odradzam!
Udostępnij ten temat