Polsat News - dyskusja ogólna

bardzo ważna osoba
30-06-2020 15:06

Ja myślę że teraz do tej debaty dojdzie bo urzędujący prezydent wyraził cheć uczestnictwa w takiej debacie trzaskowski myślę że też nie miałby nic na przeciwko więc pozostaje kwestia dogadania się TVN TVP i Polsatu i myślę że powinno to przedswieziecie medialne wypalić o ile TVP nie będzie miała za dużo "Ale" icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-07-2020 17:38

W środę Telewizja Polsat poinformowała, że propozycja nie spotkała się z zainteresowaniem ze strony TVP i TVN. Debata więc nie odbędzie się.
Awatar
ekipa moderatorska
01-07-2020 19:25

Nic dziwnego. TVN podobno proponował Polsatowi aby się dołączyli do ich debaty, ale znowu Polsat nie chciał. Debata trzech stacji nie ma szans, bo tam jest TVP, a oni nie chcą robić z telewizjami gdzie nie będzie kontroli nad pytaniami.
Awatar
bywam tu czasem
01-07-2020 21:04

Nie tylko tej debaty nie będzie, jutrzejsza wspólna debata TVN, Onetu i WP też została odwołana. Z kolei prezydent Duda jutro w Gościu Wydarzeń.

https://m.wirtual...w-polsacie
Awatar
ekipa moderatorska
01-07-2020 21:56

Duda załatwił debatę TVNu. Mówił, że nie przyjdzie bo w tym czasie jest na spotkaniu w województwie Lubuskim. A tu się okazuje, że o tej samej porze ma wywiad w Polsacie. Polsat tym samym wszedł do gry na debaty po stronie obecnego prezydenta.
stały bywalec
14-07-2020 20:39

No jesteśmy już po wyborach, więc kiedy albo czy w ogóle Agnieszka Gozdyra wróci na antenę? Nie dla Jankowskiego, za dużo go, niech odpocznie i uda się na dwu miesięczny urlop.
Jak myślicie jaka jest szansa, że Justyna Pochanke pojawi się w PN?
Awatar
ważna osoba
14-07-2020 21:32

Gozdyra wróci po 20 lipca, sama o tym pisała. Nie masz szans na Pochanke w Polsacie, do póki jest Dorota Gawryluk.
przyjaciel strony
14-07-2020 21:58

I bardzo dobrze. Pochanke jest fałszywa i zmanierowana, Dorota Gawryluk ma klasę i styl nie do podrobienia, oby jak najdłużej szefowała w Polsat News.
Udostępnij ten temat