Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
ekipa moderatorska
24-03-2021 09:57

Będzie to kolejna osoba na niezwykle długiej liście która została z Polsatu News wypchnięta w ostatnich latach. Zbliżenie Polsatu News w stronę obecnej władzy jest aż nadto widoczne i kto myśli inaczej to odchodzi lub jest marginalizowany.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-04-2021 11:54

Wielkanoc w Polsat News, Polsat Rodzina i Internecie.Wielkanoc w Polsat News, Polsat Rodzina i Internecie


Polsat News wyprzedził w marcu TVP Info i awansował w zestawieniu najpopularniejszych kanałów newsowych w kraju w grupie wiekowej 16-49. Stacja jako jedyna spośród kanałów newsowych zanotowała w pierwszym kwartale 2021 roku wzrosty oglądalności zarówno w grupie wszystkich widzów, jak i tych z grupy komercyjnej.


Polsat News wyprzedził TVP Info w marcu
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-04-2021 15:28

Joanna Górska rezygnuje z „Nowego dnia”. Będzie współpracowała z Polsatem.
Joanna Górska rezygnuje z „Nowego dnia”. Będzie współpracowała z Polsatem
bywam tu czasem
29-04-2021 13:20

kiedy ostatni raz zmieniona została oprawa graficzna i logo Polsatu news?
Według mnie to pora na zmianę.
przyjaciel strony
29-04-2021 17:41

Nie została zmieniona od początku istnienia stacji. Jakiś czas temu kontaktowałem się z realizatorem stacji (pisałem o tym na forum) i powiedział mi, że narazie nie ma w planach zmiany oprawy.
bywam tu czasem
30-04-2021 14:21

marcin23 napisał(a):

Nie została zmieniona od początku istnienia stacji. Jakiś czas temu kontaktowałem się z realizatorem stacji (pisałem o tym na forum) i powiedział mi, że narazie nie ma w planach zmiany oprawy.


Smutne icon_cryicon_cry
stały bywalec
13-05-2021 18:49

Może ktoś z Polsatu News czyta to forum. Chciałem zwrócić uwagę na pilny pasek, jest on o wiele za duży i 24 godziny na dobę jest na ekranie, nie lepiej korzystać z paska pilne wersji nadawania "Wydarzeń" jest on nieco mniejszy, ale i tak wystarczająco czytelny.
przyjaciel strony
14-05-2021 14:20

Problem polega na tym, że oni nie mogą nic z tym zrobić. Mają przestarzałą oprawę i niepodzielną w przeciwieństwie do innych stacji, tzn, inne stacje mogą mieć belki PILNE i niepilne jednocześnie, Polsat News nie. Nie mogą jej wyłączyć, bo ciągle coś się dzieje, a jak by zmienili na układ normalny (niepilny), to rotacja informacji jest wolniejsza. Powinni po prostu w końcu zmienić tę oprawę, która ma już prawie 13 lat.
Udostępnij ten temat