Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redaktor tvpolsat.info
07-08-2018 14:49

Zazwyczaj, czasem ktoś się tam wyłamie icon_wink
Awatar
przyjaciel strony
07-08-2018 17:47

Takiego efektu procesu zmian nie będzie, ale wydaje mi się, że "Wydarzenia" mogłyby zostać przeniesione na stałe do studia po 1pnpl
Oczywiście wymagałoby to liftingu i tego studia, ale może wraz z nową czołówką dla Wydarzeń pomyślą nad takim rozwiązaniem?
A tak w ogóle to co stanie się ze studiem PN2 jak już główne studio będzie oddane do użytku? Wiadomo jakie są plany?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-08-2018 19:59

Jest co najmniej dwóch chętnych:
- Superstacja
- Polsat Rodzina

icon_wink
Awatar
jestem zawsze
07-08-2018 20:11

To prawda żeby "Wydarzenia" przenieść do 1pnpl tylko mogli na niebiesko pomalować całe studio.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-08-2018 21:04

Naprawdę Polsat w swoim wieżowcu ma tylko 3 studia? Tylko tyle miejsca znaleźli w swojej siedzibie na studia dla kanałów ze swojego portfolio?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-08-2018 22:19

Cztery: Polsat News, Polsat News 2, Polsatu Sport i wirtualne. Dlatego właśnie zbudowali kilka hal na Łubinowej, bo niestety Ostrobramska nie była planowana na aż tyle kanałów i produkcji. Kto zresztą kilkanaście lat temu mógł przypuszczać, że dziś Grupa Polsat będzie tak rozbudowaną strukturą.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-08-2018 13:25

Fakt, o wirtualu zapomniałem, ale bida straszna w tym Polsacie icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
13-08-2018 19:33

Remont remontem, a w PN kolejne pożegnanie...
Małgorzata Mikulska-Rembek odchodzi z Telewizji Polsat. Małgorzata Mikulska-Rembek złożyła rezygnację ze stanowiska szefa Państwo w państwie ze względu na rozbieżności w zakresie organizacji pracy.
- Pracowałam w tej firmie niemal 18 lat. Zawsze doceniana była tu rzetelność i praca dla tej stacji, lojalność wobec niej. Była możliwość rozwoju, doskonalenia się. Firma wykorzystywała te umiejętności i doświadczenie. W tej chwili, jeśli chodzi o mnie, takich możliwości nie ma - mówi Małgorzata Mikulska-Rembek.


https://www.press...zji-polsat
Udostępnij ten temat