Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-07-2021 12:48

Dawid Styś prezenterem Polsat News.
Dawid Styś prezenterem Polsat News
stały bywalec
27-07-2021 17:13

Mam wrażenie, że ten lifting jeszcze nie jest skończony. Do września jeszcze miesiąc, do tego czasu, może pojawi się stół prezenterski ze studia B.
przyjaciel strony
28-07-2021 11:39

Powiem tak, jestem ogromnie zawiedziony. Nie chodzi o studio, bo studio wygląda okej. Ale Polsat News jest zawsze na 3 miejscu nie dlatego, że przekaz lub informacje są nudne, lecz dlatego, że konkurencja potrafi "sprzedać" swój produkt. Podam przykład cukierka, konsument kupi go, gdy będzie mieć piękne opakowanie, nawet jeśli wnętrze będzie takie sobie, konsument wróci do pięknego opakowania. Polsat News takiego nie ma, nie potrafi "sprzedać" swoich newsów. Dlaczego? 13 letnia oprawa, kompletny brak dynamiki kadrowania lub w ogóle brak kadrowania; przy wczorajszej Debacie Dnia po czołówce od razu wyskoczyła twarz Kępki, wcale nie było lotu na studio, przy "W Rytmie Dnia" kamera ledwo co rusza się po tych torach, nie widać w ogóle dynamiki, Punkt Widzenia to samo. To naprawde ciężko się ogląda, po prostu nuda, szarość, bierność. Już chyba TV TRWAM, albo TVP3 Wrocław są bardziej dynamiczne i na czasie.
przyjaciel strony
31-07-2021 18:26

Na "Forum Media2" dodano screenshota, na którym widać, że w dzisiajeszym nowym dniu kombinowali coś z paskiem i motywem Polsat News.. Widać było nowy, niebieski motyw.
Awatar
ważna osoba
02-08-2021 10:57

Mam nadzieję, że nie będzie ono wkomponowane w stare belki na czele z tym paskudnym żółtym paskiem. Co do kadrowania to czasem oglądając Wydarzenia czy jakąś publicystykę mam wrażenie, że oni poza stołem nie mają w ogóle studia. Po co dodali np ten boczny ekran?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-08-2021 11:57

Agata Wojtkowiak przeszła z Superstacji do Polsat News.
Agata Wojtkowiak przeszła z Superstacji do Polsat News
Awatar
bardzo ważna osoba
11-08-2021 22:40

Logotyp Wydarzeń 24 bez zaskoczenia i do przewidzenia.

Trochę to dziwi oraz w jakimś stopniu rozczarowuje i pokazuje taniość z niekonsekwencją Polsatu. Zmieniają całkowicie całą swoją identyfikację graficzną dzięki której Polsat News może w końcu zyskać nową oprawę graficzną. A ten logotyp pokazuje, że oprawa wraz z logo Wydarzeń nie ulegną w ogóle zmianie. Słabiutko i biednie. No ale to zresztą Polsat, czyli wszystko jak najmniejszym kosztem.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
14-08-2021 11:50

Do redakcji Polsat News dołączył Bryan Kasprzyk. Dziennikarz wcześniej był związany z Superstacją.

Bryan Kasprzyk reporterem Polsat News
Udostępnij ten temat