Polsat News - dyskusja ogólna

rozkręcam się
19-09-2010 09:40

Poland napisał(a):
Ta sytuacja była spowodowana zebraniem "obrońców krzyża" i okolicznościowym Apelem Jasnogórskim po przeniesieniu krzyża do pałacu prezydenckiego.

Powtarzam - nie była. Wrześniewska już kilka razy prowadziła wieczorne serwisy, nie tylko o 21.00, ale w całym wieczornym paśmie.
jestem zawsze
19-09-2010 21:02

Jak to jest, że w programie Polsatu na części polsat news w programie informacje dnia prowadzącymi są Stanisław Wryk i Paulina Brencz a nigdy jeszcze nie prowadzili a prowadzą magazyn Polska od poniedziałku doi piątku? Powinna być dokładna informacja kto prowadzi a kto nie?
jestem zawsze
19-09-2010 22:23

Magdalena Kaliniak dziś chyba po raz pierwszy poprowadziła magazyn Polska o 22.15.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-09-2010 16:02

Właśnie wyemitowano pierwszy, tłumaczony na język migowy, magazyn "Integracja". Wyszło to średnio. Po pierwsze ten pan, który tłumaczył, zajmował za dużo miejsca na ekranie, a po drugie strasznie emocjonalnie gestykulował, czym zabierał kolejne miejsce ekranu, zasłaniając gościa w studio. W TVP wygląda to lepiej, ale w końcu w Polsat News to dopiero pierwszy taki program. Plus za inicjatywę. Warto przypomnieć, że były plany nadawania "Wydarzeń" w Polsat News z napisami dla niesłyszących, ale na razie nic z tego nie wyszło.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-09-2010 18:21

Trwa program specjalny w Polsat News, który poświęcony jest wypadkowi polskiego autobusu w Niemczech, w wyniku którego zginęło 12 osób. W studiu pasmo prowadzili lub prowadzą m.in. Robert Bernatowicz i Magda Kaliniak. Na miejsce natychmiast udała się ekipa Polsat News. Zdarzenia z Niemiec relacjonują Agnieszka Vanhoefen i Adam Burak. Przed MSZ-em jest Piotr Witwicki. Cały blok ma odrębną czołówkę.
Awatar
bardzo ważna osoba
26-09-2010 19:04

Polowałem na nią, ale mi gdzieś uciekła : (
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-10-2010 13:04

Violetta Madej powróciła do Polsat News po porodzie icon_smile. Wczoraj prowadziła serwisy w paśmie wieczornym.
Awatar
ważna osoba
02-10-2010 20:12

No to fajnie bo niedługo Gawryluk na porodówkę się uda.
Udostępnij ten temat