Dawne programy PolsatuDawne programy PolsatuDawne programy PolsatuDawne programy Polsatu

Dawne programy Polsatu

bywam tu czasem
06-02-2013 01:56

A mi się przypomniał serial Halo Hans. Oglądalność była niezła, więc nie wiem czemu nie powstały nowe odcinki...
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
18-02-2013 19:07

"Dyżurny Satyryk Kraju" to był program , który był prowadzony przez Tadeusza Drozdę . Program był emitowany na 1pol, w sobotne i niedzielne popołudnia . W programie były m. in . znane wpadki z gazet , kalendarzy itp. , Film satyryczny przedstawiający T.Drozdę rozmawiającym z policjantem o aktualnych , wtedy wydarzeniach polityczno - społecznych . Jeśli dobrze przypominam sobie emisja programu zakończyła się w 2002 roku .

Ja najbardziej lubiłem w programie te rozmowy T. Drozdy z policjantem . One niezwykle dobitnie pokazywały rzeczywistość wtedy aktualną - czasami były one przerysowane lub były przedstawione z nutką goryczy.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-02-2013 12:08

MK napisał(a):

Jeżeli już łykamy seriale to nie zapomnijmy o 13 Posterunku produkowany razem z Canal + - szkoda że Polsat nie może wykupić od TVNu drugiej części icon_cry


migacz5 napisał(a):

Od TVN-u? T o2 seria była realizowana przez TVN?


Jacek napisał(a):

Druga seria była realizowana we współpracy Canal + z TVNem.


Nie macie wcale racji - druga seria "13 Posterunku" była realizowana tylko i wyłącznie przez CANAL + ( nie było żadnego współproducenta , jeśli chodzi o drugą serię) - TVN wykupił od CANAL + prawa do emisji drugiej serii serialu w telewizji niekodowanej i wyemitował go na swojej antenie.
Awatar
jestem zawsze
11-10-2015 14:00

doniu napisał(a):

"Dyżurny Satyryk Kraju" to był program , który był prowadzony przez Tadeusza Drozdę . Program był emitowany na 1pol, w sobotne i niedzielne popołudnia . W programie były m. in . znane wpadki z gazet , kalendarzy itp. , Film satyryczny przedstawiający T.Drozdę rozmawiającym z policjantem o aktualnych , wtedy wydarzeniach polityczno - społecznych . Jeśli dobrze przypominam sobie emisja programu zakończyła się w 2002 roku .

Ja najbardziej lubiłem w programie te rozmowy T. Drozdy z policjantem . One niezwykle dobitnie pokazywały rzeczywistość wtedy aktualną - czasami były one przerysowane lub były przedstawione z nutką goryczy.

O ile pamiętam był tam jeszcze jakiś konkurs gdzie nagrodą były m.in produkty firmy Motyl oraz wspomagający prowadzącego Kabaret Klika który chyba też był znany w programie Disco Relax pod szyldem Kabaretu Pirania oraz cyklem Tok Ćwok.
Awatar
jestem zawsze
18-12-2016 13:01

Przepraszam że odkopuje temat ale w sieci pojawiły się odcinki wspomnianego programu i to wrzucone przez samego autora: https://youtu.be/...
Pod powyższym linkiem jest pierwszy odcinek ale na profilu pana Drozdy jest ich łącznie jak na razie 39 czyli całkiem sporo choć niedużo patrzeć na łączną liczbę 550 odcinków wyemitowanych łącznie w samym Polsacie.
Awatar
jestem zawsze
04-03-2017 00:09

Z tego co pamiętam to "Dyżurny Satyryk Kraju" nieźle uzupełniał się z drugim programem Tadeusza Drozdy czyli obecnie kultowym "Śmiechu Warte" emitowanym na TVP1. Piosenkę z tego programu można znaleźć tutaj:
Awatar
stały bywalec
28-10-2017 21:14

A czy ktoś pamięta poranek z polsatem nadawany w latach 90.?
Awatar
jestem zawsze
17-12-2017 11:43

Ja pamiętam ale tylko z opisów w gazetach bo o tej porze mając kilka lat to raczej spałem niż oglądałem telewizję. Z tego co wiem to na Youtube są materiały pochodzące z "Lata z Polsatem" czyli letniej odsłony tego programu którą to prowadzili Adrian Klarenbach i Dorota Wellman.
Udostępnij ten temat